Battle Royale

Fortnite Catty Corner Kasası Nerede?

Fortnite Catty Corner kasa konumunu nerede bulabilirim?

Yeni sezonun zorluklarından biri, oyuncuların Fortnite Catty Corner kasasını bulup girmelerini gerektiriyor. Eğer Catty Corner’ın Fortnite’de nerede olduğunu bilmiyorsanız söylemesi çok daha kolay. Yine de en son Fortnite rehberimize yardımcı olmak için buradayız, bu yüzden Fortnite Catty Corner kasa konumu için okumaya devam edin ve Fortnite Bölüm 2 Sezon 3’e nasıl gireceğiniz konusunda yardım alın.

Fortnite Catty Corner kasa konumu

Öncelikle, Fortnite Catty Corner kasasını bulmak için G7 ızgara meydanına gitmeniz gerekiyor. Karlı dağların dibinde küçük bir bina ve dükkan bulacaksınız. Yine de tavuklarla istila edildi, bu yüzden incitmeden önce bir silah aldığınızdan emin olun.

Yeterli tavuk öldürün ve bir boss doğacak. Onu öldürün, Catty Corner Keycard’ı (daha efsanevi bir ganimetle birlikte) bırakacak. Kalan henchmen’leri temizleyin ve ardından henchman üssüne giden yolu geçin. Burada daha fazla tavuk öldürmeniz gerekecek, ancak kasayı burada bulacaksınız. Anahtar kartını donatmak size tam yeri verecektir; arkada yuvarlak olduğundan, istersen gizli bir palyaço gibi gizlice geçebilirsin.

Kasa kapısına yaklaşın ve anahtar kartı tarayın, sonra voila! Birden fazla sandık yağma dolu ile maç kapmak ve kazanmak için oldukça idealdir. Bu açıklamaya göre bulamıyorsanız, bilmeniz gereken her şey için yukarıdaki videoyu izlediğinizden emin olun.

[ctu_ultimate_oxi id=”4″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Iron Harvest Ön Sipariş İçin Hazır