Nişancı Oyunu

Crysis Remastered Çıkış Tarihi Sızdırıldı Oynanış Videosu Geliyor

Avustralya Microsoft Mağazası listesi, Crytek’in açık dünya FPS Crysis Remastered’in mevcut nesil platformlarda yayınlanma tarihini muhtemelen sızdırıyor.

Avustralya’daki Microsoft Store’da bir listeye göre, Crysis Remastered Temmuz ayı sonlarında piyasaya sürülecek şekilde ayarlanmış olabilir.

Crytek, Crysis Remastered için resmi bir oynanış açıklamasının bu hafta geç saatlerde planlandığını paylaştı. Bu vesileyle, geliştiricinin serinin hayranlarının orijinal oyunu görmelerine imkan sağlayacak.

crysis

Crysis Remastered çıkış tarihi

Microsoft Store listesinde Crysis Remastered’in 23 Temmuz’da çıkacağı belirtiliyor. Resmi sürümden önce oyuna bir göz atmayı ümit eden hayranlar, 1 Temmuz Çarşamba günü açıklamanın görüntülerini kontrol edebilmelidir.

Crysis, ilk olarak 2007’de piyasaya sürüldüğünde yüksek sistem gereksinimleriyle ünlendi; “Crysis’i çalıştırabilir mi?” PC oyuncuları bu unvanı bilgisayarlarının grafik ve işleme yetenekleri için bir test olarak kullanmaya başladıktan sonra uzun süre bir ikon oldu. Oyun, ilk çıkışından dört yıl sonra 2011 yılına kadar PlayStation 3 ve Xbox 360’a çıkmadı.

Crysis Remastered PC, PS4, Switch ve Xbox One için geliştirilmektedir.

Crysis Remastered Sistem Gereksinimleri

Kendi zamanında devrim yaratan grafiklere sahip olan oyun ayrıca bütün diğer şirketlere de örnek olmuştur. Bu açıdan oyuncular Crysis Remastered’dan çok şey beklemektedirler. Aşağıdan hangi sistemlerde çok daha rahat Crysis Remastered oynayabilirsiniz inceleyin.

Crysis Remastered Minimum Sistem Gereksinimleri

 • OS: Windows 10 64 bit
 • CPU: Intel Core i5-2500K veya AMD FX-6300
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
 • Ekran Kartı Belleği: 4 GB
 • Sistem Belleği (RAM): 8 GB RAM
 • Depolama Alanı: 100 GB boş hard disk alanı
 • DirectX 12 uyumlu ekran kartı

Crysis Remastered Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • OS: Windows 10 64 bit (son sürüm)
 • CPU: Intel Core i7-3770 veya AMD Ryzen 5 1600X
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080
 • Ekran Kartı Belleği: 8 GB
 • Sistem Belleği (RAM): 16 GB RAM
 • Depolama gereksinimi: 100 GB boş hard disk alanı
 • DirectX 12 uyumlu ekran kartı

Şu sıralar piyasada olan orta düzey oyun laptoplarına baktığınız zaman GTX 1060 ya da Ti modeli olduğunu görüyoruz. Bu açıdan bakarsanız, bu oyunu oynamakta biraz zorlanacaklar gibi geliyor. Yani Crytek’ten harika grafiklere sahip bir oyun bekleyebiliriz.

Crysis Remastered Gameplay

Crysis Remastered için şimdilik bir Gameplay videosu yayınlanmadı. Bu yazı yazılırken resmi onaylı Crysis Youtube hesabı Crysis Remastered gameplay için bir hatırlatıcı oluşturdu. 1 Temmuz günü Crysis Remastered gameplay resmi olarak yayınlanacaktır. Bazı haber sitelerinde gameplay diyerek oyunun ilk sürümünü yani en yaşlı halini (bir zamanlar grafik konusunda çığır açmış halini) yayınlayan siteler yanlış bilgi veriyor. Altında da ilk oyundan hiç farkının olmadığı konusunda yorumlar geliyor. Çünkü zaten izlediklerin ilk oyundan. Siz aşağıdaki gameplay videosunu takip edebilir ve yayınlandığında izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberThe Ascent

The Ascent - Kalkanlı Düşmanları Nasıl Yenersiniz?

RehberThe Ascent

The Ascent'de Görevleri Nasıl Takip Edersiniz?

RehberThe Ascent

The Ascent'de Nasıl Hızlı Seyahat Edilir?

The Ascent

The Ascent Karakter Geliştirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last of Us 2 – The Flooded City Kasa Şifresi