Cyberpunk 2077Rol Oyunu

Cyberpunk 2077’de Kedileri Evcil Hayvan Olarak Kullanabilirsiniz

Cyberpunk 2077’deki harita boyutunu, görevleri, araç özelleştirmesini ve diğer özellikleri unutun. Birçok kedi sevgilisini mutlu edecek paylaşım için son derece önemli bir güncellememiz var. Evet, CD Projekt Red’in yaklaşan RPG’sinde yavru kedileri evcilleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda, Cyberpunk 2077, 2020’nin en çok beklenen oyunlarından biri hakkında bir sürü yeni ayrıntı aldık. Ve birçok içerik oluşturucu ve gazeteci açık dünyayı keşfetmeye, beceri ve zorlu yollardan geçmeye, silah oyununu test etmeye ve mekaniği test etmeye odaklanırken, bir çift en önemli soruya cevap vererek oyunda farklı bir ayrıntıyı ortaya çıkardı- Cyberpunk 2077’de kedileri ve köpekleri evcilleştirebilir miyiz?

Ve neyse ki, cevap evet gibi görünüyor, CD Projekt Red’in yaklaşan aksiyon RPG’sinde kitty kedileri ve muhtemelen doggos’u evcilleştirebileceğiz. Bu, zamanını şehri keşfetmek ve mümkün olduğunca çok insan / hayvanla etkileşime girmek için harcayan IGN’nin Miranda Sanchez tarafından doğrulandı.

Sanchez Cyberpunk 2077’nin önizlemesinde “Oh, ben bir kediyi evcilleştiriyorum! Bu çok önemli. Orada köpek severler için hiç köpek görmedim,” diye yazdı. Geçtiğimiz sene hayvanlarla ilgili durum CD Project Red tarafından zaten onaylanmıştı.

Cyberpunk 2077 hakkında detaylı bilgiler

Cyberpunk 2077, CD Projekt Red tarafından hem geliştiriciliği hem de yayıncılığı yapılan rpg türündeki video oyunudur. Çıkış tarihi ilk olarak 16 Nisan 2020 olarak açıklanmasına rağmen 17 Eylül 2020’ye ötelendi. Bir ertelemenin daha ardından 19 Kasım 2020’de PC, PlayStation 4, Stadia ve Xbox One için piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Cyberpunk serisinden uyarlanan rpg, altı farklı bölgeye sahiptir ve Open World (açık dünya ) özellikli Night City’de geçmektedir. Oyuncular, FPP oynayacakları oyunda bilgisayar korsanı, mekanik beceri, menzilli silah kullanımı ve yakın dövüş gibi seçeneklere sahip paralı asker “V” (Bildiğimiz V harfi, karakterin isminin kısaltılmışı) karakterini canlandıracak. Oyunu hem birilerini öldürerek hem de kimseyi öldürmeden bitirmek mümkün olacak.

Cyberpunk 2077’ye yapılan yatırım stüdyonun önceki oyunu The Witcher 3: Wild Hunt’ın çalışan sayısından daha çoktur, yaklaşık 500 kişiyle ve REDengine 4 kullanılarak geliştirilme süreci devam ediyor. Oyun için Polonya’nın Wroclaw kentinde yeni bir bölüm açıldı ve geliştirme aşamasına yardımcı olması için Digital Scapes, Nvidia ve QLOC ile çeşitli anlaşmalar imzalandı. Cyberpunk’ın yaratıcısı Mike Pondsmith danışman olarak görev almaktadır. Ayrıca aktör Keanu Reeves’in oyunda bir rolü vardır.

Cyberpunk 2077 Gameplay

Geçtiğimiz günlerde Cyberpunk 2077 için düzenlenen Night City Wire etkinliğinde oyunun uzun gameplay videoları paylaşılmıştır. Geliştiriciden gelen Cyberpunk 2077 gameplay videosunu hemen alt kısımdan izleyebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Herkesin merak ettiği asıl konu Cyberpunk 2077’yi bilgisayarım çalıştırır mı sorusu. Bunu öğrenmek için resmi olarak açıklanan Cyberpunk 2077 (system requirements) sistem gereksinimlerini kontrol edebilirsiniz.

  • CPU: Intel Core i5-4670K 3.4GHz / AMD Ryzen R5 1600
  • RAM: 16 GB RAM
  • HDD: 70 GB boş alan
  • GPU: AMD Radeon RX Vega 64 8GB ya da NVIDIA GeForce GTX 1070
  • OS: Win 10 64
  • Direct X: Version 11
  • Ekran Çözünürlüğü: 1080p

Yukarıdaki Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri önerilen sistem gereksinimleri olup oyunu orta ve üst görüntü kalitesinde oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Daha iyi sistemlerden daha iyi sonuçlar almanız mümkün olacaktır.

Cyberpunk 2077 Fiyatı Ne Kadar?

Cyberpunk 2077 şu an da Steam üzerinden 249TL karşılığı ön sipariş edilebiliyor. Yani Cyberpunk 2077 PC Fiyatı bu yazı yazılırken 249TL’dir. Yalnız Lisans kodu satan farklı yerlerden farklı fiyatlar bulmanız mümkündür.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Geliştirici: CD PROJEKT RED
Fiyat: 249 TRY

Playstation 4 fiyatına baktığımız zaman ise 459TL bir fiyat görüyoruz. Oldukça pahalıdır. Son popüler oyunlardan Last of Us 2’nin PS’deki fiyat değişikliğine bakacak olursak oyun çıktığı zaman artabileceğini söyleyebiliriz. O açıdan mutlaka almak isteyenler şimdiden bir değerlendirme yapmalılar. Playstation Store üzerindeki sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bunun yanında Xbox üzerindeki fiyatı da biraz daha değişik görünüyor. Cyberpunk 2077 Xbox One fiyatı 468TL olarak karşımıza çıkıyor. Xbox sahipleri buradan resmi satışa ulaşabilir.

Cyberpunk 2077 Twitter

Cyberpunk 2077’nin takip edebileceğiniz, son bilgileri anında alabileceğiniz bir Twitter hesabı bulunuyor. Onaylanmış Cyberpunk 2077 Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Cyberpunk 2077’nin oldukça etkileyici bir web sitesi de bulunmakta. Son bilgileri kontrol etmek, oyun hakkında detaylı bilgi almak ve resmi satış kanallarını öğrenmek için Cyberpunk 2077 web sitesine buradan gidebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Ekipmanlar ve Silah Tipleri

RehberThe Ascent

The Ascent'de Nasıl Hızlı Seyahat Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hellraid, Temmuzda Yayınlanacak