Battle RoyaleNişancı Oyunu

Code: Syn, Açık Dünya Cyberpunk FPS, Tencent Tarafından Geliştiriliyor

Şirket, çapraz platform nişancı oyununu geçen haftaki yıllık konferansında duyurdu.

Tencent Games, hem PC hem de konsol için onaylanmış yeni bir açık dünya cyberpunk FPS üzerinde çalışıyor. Şirketin haftasonu yıllık konferansında duyurulan Syn, daha önce bir PUBG mobil limanında çalışmış olan dahili stüdyo Lightspeed ve Quantum Studios’un eseridir.

Yukarıda yer alan kısa demo, duyuru sırasında bazı yetersiz detayların yanı sıra yayınlandı. Bu bir Unreal Engine oyunu ve Epic Games, detaylı karakter geliştirme de dahil olmak üzere gelişimin belirli yönleri üzerinde işbirliği yapıyor. Bu, oldukça süslü görünen karakter özelleştirmesine giriyor.

Oyunda üç taraf var ve her oynanabilir karaktere özelleştirilebilir bir sibernetik hayvan eşlik ediyor. Stil “gerçekçi ama şık” olarak tanımlanabilir, ancak ağır zırhlı ve silahlı bir panda ayısının gerçekçi olup olmadığına karar verebilirsiniz. Araçlar da var ve bunlar parça ve çıkartmalarla özelleştirilebilir.

Syn için  sadece çevrimiçi bir oyun olup olmayacağı veya tek oyunculu bir bileşenle birlikte gönderilip gönderilmeyeceği belli değil. Kesinlikle bir battle royale olabilir gibi görünüyor, ancak gerçek oyun detaylarının eksikliği göz önüne alındığında, kesin bir şey söylemek mümkün değil. Bununla ilgili yakında daha fazla şey duyacaksınız: Sunum, oyunun “küresel olarak pazarlanacağını” belirtiyor, bu nedenle Tencent’in batıda bu konuda çok fazla gürültü yapmasını bekleyebilirsiniz.

Tencent, Riot Games’in yanı sıra Epic Games ve Bluehole’daki (birkaç isim) hisselere sahipken, iç stüdyoları çoğunlukla daha küçük projeler geliştirmekle görevlendirildi. İstisnalar var: Synced: Off-Planet, Gamescom 2019’da açıklanan ve hala geliştirilmekte olan bir “Left 4 Dead-style” zombi nişancı oyunu gibi. Mayıs ayında System Shock 3’ün şimdi Tencent tarafından geliştirildiği doğrulandı, ancak Nightdive hala oyunun haklarına sahip.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Research and Development 3, Destiny 2, NES003 Görevi Nasıl Yapılır?

Nişancı OyunuValorant

Valorant Konsol Sürümü, PC Oyuncularına Nispet Yapıyor

HaberNişancı Oyunu

XDefiant'ın Yeni Güncellemesi Silah Seviyesi Konusunda Sizi Memnun Edecek

AksiyonHaberNişancı Oyunu

Microsoft ve Bethesda, Redfall Oyuncularına Para İadesi Yapacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
DR Disrespect Twitch Ban’ı Hakkında Yorum Yaptı