Cyberpunk 2077Nişancı OyunuRol Oyunu

Cyberpunk 2077 Yeniden Ertelendi, Kasım’da Çıkacak

Cyberpunk 2077 tekrar ertelendi ve şimdi 19 Kasım’da Xbox One, PlayStation 4 ve PC’ye çıkacağı söyleniyor.

Bu, CD Projeckt’in merakla beklenen açık dünya siber gerilim oyunu için ikinci gecikmeyi işaret ediyor. Başlangıçta bu Nisan’a gelmesi gerekiyordu, ancak geliştiriciye “oyunu mükemmelleştirmek için gereken değerli ayları” vermek adına lansmanının 17 Eylül’e ertelendiğini gördük.

Oyunun yeni gözden geçirilmiş 19 Kasım çıkış tarihini açıklayan yeni bir bildiride CD Projekt, “Oyun yapma şeklimize aşina olanlarınız hazır olmayan bir şey göndermeyeceğimizi biliyor.”  şeklinde açıklama yaptı ve bir çok kişi de bu açıklamayı kabul edilebilir buldu.

“Aynı zamanda, böyle bir karar vermenin bize daha fazla güven ve ticaret güveninize mal olacağını biliyoruz, oyun geliştiricisinin verebileceği en zor kararlardan biri. Ve bunun oyun için doğru karar olduğunu düşünmemize rağmen, sizi daha uzun süre beklettiğimiz için özür dileriz. Niyetimiz Cyberpunk 2077’yi yıllarca sizinle kalacak bir şey yapmaktır. Sonunda neden yaptığımızı anladığınızı umuyoruz. ” Açıklamanın geri kalanı ise bu şekilde.

cyberpunk 2077

Geliştiriciye göre, Cyberpunk 2077 artık görevler, oyuna girişler, beceriler, öğeler ve “Night City’nin sunduğu tüm maceralar” ile içerik ve oynanışa kadar “bitti”. CD Projekt, “Ama bu kadar çok içerik ve birbiriyle iç içe geçmiş karmaşık sistemlerle,” şeklinde devam ederken “her şeyi doğru bir şekilde yapmamız, oyun mekaniğini dengelememiz ve birçok hatayı düzeltmemiz gerekiyor. Büyük bir dünya, çok sayıda şey anlamına geliyor ve bunu yapmak için ek zaman harcayacağız. ” açıklaması ile duyuruyu bitiriyor.

Geliştirici ayrıca, ertelenen Night City Wire canlı akışının 25 Haziran Perşembe günü yayınlanacağını ve basın önizlemelerinin hemen ardından yayınlanacağını hatırlattı. “Bu, açlığınızın bir kısmını tatmin edeceğini umuyoruz,” dedi.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last of Us 2, PS4’ün En Sevilen Oyunu Gibi Görünüyor