Red Dead Redemption 2RehberRol Oyunu

Red Dead Redemption 2 Combat Rehberi

Red Dead Redemption 2’de combat yani savaş sırasında sizi kazanan tarafa götürecek bir kaç ipucunu bu rehberimizde bulabilirsiniz. Bazen savaş oldukça çetin geçebilir ya da zor durumda kalabilirsiniz, Red Dead Redemption 2 combat rehberi ile bu durumdan nasıl çıkacağınızı ve dövüşü nasıl kazanacağınızı anlatıyoruz.

Finishers kullanma

Elinizde bir ateşli silah varsa, kontrolcünüzün hemen yakınında bulunan atış düğmesine (sağ tetikleyici) basmak Morgan’ın hızlı bir son hamle yapmasına neden olur, örn. bir kafa vuruşu. “Finishers” denilen bu özellik silah türünüze bağlı olarak değişir, bu nedenle karakteriniz düşmanlarla çevrili olduğunda bunları aklınızda bulundurmayı unutmayın.

Silahınızı zaman zaman yağlayın

Silahınızın temizlenmesi gerektiğinde oyun sizi her zaman bilgilendirecektir. Bu işlem için gereken yağ genellikle öldürülen düşmanların bedenlerinde bulunabilir – ayrıca mağazalardan satın alınabilir. Paslı / kirli bir silah veya tüfek kullanmanın cezası çok yüksek değil (istatistikleri biraz düşürülmüş), ancak yine de ara sıra silahınızın savaşmaya tamamen hazır olup olmadığını kontrol etmeye değer.

Dead Eye, silah satın alma ve cephaneler

Dead Eye sadece düşmanları yavaş çekimde işaretlemek için değil, aynı zamanda zamanı yavaşlatmak için de kullanılabilir.
Mağazalarda diğer mühimmat türleri mevcuttur. Özellikle silah hasarını artıran “ekspres” mermilerle ilgilenmelisiniz. Yay okları da kesinlikle avlanmaya adapte olduklarından faydalıdır. Bunları kullanmak, daha kaliteli hayvan derileri elde etmeyi mümkün kılar – daha iyi bir fiyata satılabilir veya işçilik amacıyla kullanılabilir. Mühimmat türü doğrudan silah seçim tekerleğinden değiştirilebilir.
Mağazalar ayrıca yeni silahlar satabilirler. Ancak, bunları satın almak en iyi fikir değildir, çünkü bazıları edinilebilir, yani görevler sırasında. Dahası, en iyi silahlar en başından beri mevcut değil, bunları elde etmek için hikaye kampanyasında yeterli ilerleme kaydetmeniz gerekiyor. Satın alabileceğiniz diğer ilginç öğeler kalıcı ürün yükseltmeleridir. Örneğin, daha iyi bir kemer satın almak daha fazla cephane taşımanıza izin verir.

Önemli bir kombat ipucu

Bir silahla nişan alırken “zıpla” düğmesine (PlayStation 4’te kare) basmak Morgan’ın Max Payne’in ikonik hareketindeki gibi ileri atlamasına izin verir. İleri atlama atışı yapmak, ikonik mermi zamanında olduğu gibi yavaşlama süresi ile birleştirilebilir.

[ctu_ultimate_oxi id=”17″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Demon’s Souls Remake PS5’e Geliyor