Battle Royale

Apex Legends Sonunda Switch İçin Yayınlanıyor

Sonunda, Apex Legends oyuncuları nihayet lansmanından bu yana istedikleri özelliği alıyorlar: Crossplay.

Bu akşam EA Play Live etkinliği sırasında ortaya çıkan haberler, PlayStation 4, Xbox One ve PC’deki kişilerin bu sonbahardan başlayarak birlikte oynayabilecekleri anlamına geliyor. Oh, Apex Legends de bu sene hem Switch hem de Steam’e ulaştığı için oyuncuları oyun içi kişi sayısnda da büyük artış olacak.

Respawn, başlangıçta Eurogamer ile yapılan röportajda çapraz oynama planları olduğunu doğruladı ve şimdi bu özelliğin gerçekleştiğini görebileceğiz.

Bu sonbahar oyuncuların ve battle royale sevenlerin istediği her şey gerçekleşecek gibi. Apex Legends’a aşağıdaki yenilikler gelecek;

  1. Apex Legends Steam için çıkıyor.
  2. Apex Legends Switch sürümü çıkıyor.
  3. Apex Legends Crosplay (çapraz platform) geliyor.

Burada eksik olan ama en çok beklenen özellik Apex Legends Mobile. Switch’den önce bütün telefonlar için çıkması daha mantıklı olabilirdi ama işler rayında gitmemiş olacak ki mobil sürümle ilgili herhangi bir bilgi verilmedi.

Diğer Apex haberlerinde, 23 Haziran’dan itibaren Kayıp Hazineler Toplama Etkinliği her zamanki yeni kozmetik güzellikler dizisini, bir Kripto kasabasını ele geçirmeyi ve bir Mirage yadigarını tanıtacak. Ancak Silahlı ve Tehlikeli sınırlı zaman modu özel bir bükülme ile geri dönüş yaptığı için biraz farklı bir şey ortaya koyacak. Keskin nişancı ve av tüfeği silah havuzuyla birlikte, oyuncular haritanın etrafında sadece EVO zırhı bulacakken, yeniden doğmuş fenerler devre dışı bırakılacak. Bunun yerine, maç başına bir mobil yeniden doğma beacon, Apex için yepyeni bir ürün verilecek, bu yüzden akıllıca kullanın. Daha önce test edilmiş EVO zırhını sınırlı süreli oyun modları aracılığıyla geri getirildi, bu yüzden bunların sonunda ana battle royale modlarına tanıtıldığını görmek mümkün.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Red Dead Redemption 2 Combat Rehberi