Nişancı OyunuRehber

Destiny 2 Sprint Cancel Bug

#Destiny2 için son Season of Arrivals güncellemesinden bu yana, sayısız oyuncu sprint iptal (Sprint cancel) hatasıyla ilgili sorunları bildiriyor. Oyuncular, oyunda koşmaya çalıştıklarında, koşunun iptal edildiğini veya kilitlendiğini keşfetmişlerdi. Bu rehberde, bu sorunun alt kısmına ulaşmaya çalışacağız ve Destiny 2 sprint hatasına olası bir çözüm sunacağız.

Destiny 2’de Sprint İptal Hatası Nasıl Onarılır?

Ne yazık ki, bu andan itibaren Destiny 2 sprint iptal hatasını düzeltmenin kesin bir yolu yok. Ancak, oyuncular sorunu ortadan kaldırmak için oyunu yeniden yüklemeyi deneyebilirler. Ama genel olarak kimsenin yapabileceği pek bir şey yok – bu sorun sadece geliştiricilerin düzeltebileceği bir sorun gibi görünüyor. Neyse ki, geliştiricilerin sorunun farkında olduğu ve şu anda Reddit Bungie Topluluk Yöneticisi Cozmo23 tarafından belirtildiği gibi bir düzeltme üzerinde çalıştığı görülüyor.

Cozmo23 tarafından yapılan bu açıklama ile Destiny 2 oyuncularının sorunun geliştiriciler tarafından düzeltilmesini beklemek için uzun sürecekleri görünmüyor. Bu arada daha önce belirttiğimiz gibi, geliştiriciler tarafından çözülen sorun olana kadar yapabileceğimiz pek bir şey yok. Ama aynı zamanda bu sprint iptal hatası şu anda oyuncuları rahatsız eden tek sorun değil gibi görünüyor.

Bir oyuncu, navigasyon, yürüme ve atlamalarla ilgili bir çok sorunların olduğunu da rapor etmiş durumda. Umarım, bu sorun sonunda yukarıda belirtilen sprint iptal hatası ile birlikte giderilecektir.

Genel olarak bazı sorunlara rağmen, Destiny 2 için Season of Arrivals güncellemesi, Umbral Engrams, yeni silahlar ve halka açık etkinlikler gibi oyuna eklediği tüm yeni içeriklerle iyi karşılandı.

[ctu_ultimate_oxi id=”15″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Kule Nasıl İnşa Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Destiny 3 İçin Herhangi Bir Plan Yok