Battle RoyaleRehberWarzone

Call of Duty: Warzone – Minigun Kilidini Açma

Call of Duty: Warzone, oyunculara bir maçta uğraşmak için bir minigun avı da dahil olmak üzere bir dizi yeni hedef veriyor.

Call of Duty: Warzone, Bunker 11, şaşırtıcı silahlar, loadouts ve Warzone için gelecekteki bazı planlara işaret edebilecek ilginç paskalya yumurtalarının bulunduğu yerdir. Şimdi, aynı zamanda yıkıcı Minigun’a da ev sahipliği yapıyor.

Sezon 4’ün bir parçası olarak Modern Warfare ve Warzone için piyasaya sürülen yeni tanıtılan Minigun, oyunculara Bunker 11’e girecek kodu kırmaları için başka bir neden veriyor. Bu yeni oyuncağı almak için oyuncular oldukça heyecanlı. Fakat önünüzde bir Bunker 11 engeli var.

Minigun nasıl açılır?

Minigun’ı açmak için yapmanız gereken şey, Bunker 11’e girmek. Bunun için Oyuncular hızlı bir şekilde çalışmak zorunda kalacak ve bir takımın harita boyunca farklı yerlere serpiştirilmiş yedi telefondan birini bulmak için yayılması gerekecek. Yakında bir oyuncu olduğunda telefonlar çalar. Bu telefonlardan birini alan oyuncular, bir sonraki adıma geçmek için Rusça bir mesaj dinlerler. Yalnızca çevir sesini duyarlarsa, oyuncuların aramaya devam etmesi gerekir.

Bunker 11’in nasıl açılacağı konusunda detaylı bilgiyi “Call of Duty Warzone’da Bunker 11 Nasıl Açılır?” başlıklı yazımızdan detaylıca okuyabilirsiniz.

Bunker 11’i açtıktan sonrası için rehberimizi okumaya devam edin;

Kodu deşifre edip sığınakta ilerledikçe, oyuncular bir sürü nakit, efsanevi bir MP7 Blueprint ve büyük ödül Minigun bulacaklar. Bu şekili yeni silah 300 mermi ile geliyor ve çalıştığında oldukça yetenekli görünüyor. Minigun’u cephaneliğe eklemek, yeni Fennec SMG’nin kilidini açmaktan biraz daha fazla çaba gerektiriyor, ancak oyunun sonlarında kazanmanız için oldukça fark yaratabilir.

Call of Duty: Warzone artık PC, PS4 ve Xbox One için kullanılabilir.

[ctu_ultimate_oxi id=”7″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Modern Warfare Crossplay Nasıl Oynanır?