Green HellHayatta KalmaRehber

Green Hell – Yön Bulma Rehberi

Keşif, Green Hell’deki oyunun bir diğer önemli parçasıdır. Yeni planlar keşfedebilecek ve hayatta kalmak için gerekli eşyaları alabileceksiniz. Bu sayfada keşif için ipuçları var.

Prodüksiyon, birbirini tamamlayan iki navigasyon aracı sunuyor. Birincisi bir harita. Bölgenin belirli alanlarını gösteren üç kısma ayrılmış şekildedir. Araziyi ve yerleri kontrol edebilirsiniz. Bütünü küçük, kare alanlara bölen ızgara çok önemlidir. Haritanın kenarlarında, belirli coğrafi konumları ve bir pusulayı açıklayan sayılar bulacaksınız. Bu, belirli bir yerin koordinatlarını belirlemenizi sağlar – sadece en yakın çizgi kavşağını bulun ve haritanın üstünden ve yanından bunlara karşılık gelen sayıları okuyun.

Ancak haritanın kendisi geçerli konumunuzu göstermez. Nerede olduğunuzu belirlemek için bir saate ihtiyacınız olacak. Belirli bir coğrafi konumunuzu ve belirli bir anda gittiğiniz yönü bulacaksınız. Nerede olduğunuzu ve hedefinizin yerini bilerek, en uygun rotayı belirleyebilir ve saatinizle istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca haritanın ve saatin aynı anda görüntülenebileceğini unutmayın. Bu, hedefinizden ne kadar uzakta olduğunuzu öğrenmenizi ve yaklaşık konumunuzu kontrol etmenizi sağlar.

Burada verilen bir kaç küçük bilgiyle Green Hell’de gittiğiniz yeri bulmamanın imkanı yok. Daha fazla detay isterseniz yorumlardan iletişime geçin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberValheim

Valheim'de Thunder Stone Nasıl Elde Edilir ve Bir Obliterator Nasıl Yapılır?

RehberValheim

Valheim - Darkwood için Katran Nasıl Bulunur? Valheim Katran Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed Odyssey - Karakterin Ek Becerileri

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 5’te Nasıl CEO Olunur?