Green HellHayatta KalmaRehber

Green Hell – Yön Bulma Rehberi

Keşif, Green Hell’deki oyunun bir diğer önemli parçasıdır. Yeni planlar keşfedebilecek ve hayatta kalmak için gerekli eşyaları alabileceksiniz. Bu sayfada keşif için ipuçları var.

Prodüksiyon, birbirini tamamlayan iki navigasyon aracı sunuyor. Birincisi bir harita. Bölgenin belirli alanlarını gösteren üç kısma ayrılmış şekildedir. Araziyi ve yerleri kontrol edebilirsiniz. Bütünü küçük, kare alanlara bölen ızgara çok önemlidir. Haritanın kenarlarında, belirli coğrafi konumları ve bir pusulayı açıklayan sayılar bulacaksınız. Bu, belirli bir yerin koordinatlarını belirlemenizi sağlar – sadece en yakın çizgi kavşağını bulun ve haritanın üstünden ve yanından bunlara karşılık gelen sayıları okuyun.

Ancak haritanın kendisi geçerli konumunuzu göstermez. Nerede olduğunuzu belirlemek için bir saate ihtiyacınız olacak. Belirli bir coğrafi konumunuzu ve belirli bir anda gittiğiniz yönü bulacaksınız. Nerede olduğunuzu ve hedefinizin yerini bilerek, en uygun rotayı belirleyebilir ve saatinizle istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca haritanın ve saatin aynı anda görüntülenebileceğini unutmayın. Bu, hedefinizden ne kadar uzakta olduğunuzu öğrenmenizi ve yaklaşık konumunuzu kontrol etmenizi sağlar.

Burada verilen bir kaç küçük bilgiyle Green Hell’de gittiğiniz yeri bulmamanın imkanı yok. Daha fazla detay isterseniz yorumlardan iletişime geçin.

[ctu_ultimate_oxi id=”26″]
Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Premium Thick Hide Nerede Bulunur?

AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Uyuma, Dinlenme ve Moral Arttırma Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 5’te Nasıl CEO Olunur?