Nişancı Oyunu

Destiny 3 İçin Herhangi Bir Plan Yok

#Bungie, #Destiny2 ‘nin önümüzdeki üç yılı için planlar hazırlarken, #Destiny3 ‘ün geliştirilmediğini de duyurdu.

Destiny 2 geliştiricisi Bungie, oyunun sonraki üç genişletmesini açıkladı ve oyunu yeni içerikle 2022’ye kadar geliştirme planlarını açıkladı. Oyunun geleceğine ve Eylül ayının Beyond Light genişlemesine odaklanan canlı akış sırasında, Destiny yönetmeni Luke Smith bunun herhangi bir potansiyel Destiny 3 için ne anlama geldiğini ele aldı.

Smith basitçe “Destiny 3 yapmayı planlamıyoruz” dedi, çünkü plan Destiny 2’yi gelecekte desteklemeye devam etmek. Oyun PS5 ve Xbox Series X’e geliyor ve mevcut sistemlerde oyuna sahip olanlar için  de ücretsiz yükseltmeler mevcut. Yaklaşan bir Destiny 3’ün söylentileri, analistlerin spekülasyonları da dahil olmak üzere yıllarca devam ederken, biraz ara vermeleri gerekiyor çünkü son açıklamalara göre 2022 yılına kadar Destiny 3 planı çizilmemiş.

Bungie yeni bir şey üzerinde çalışıyor gibi görünüyor – Şubat ayında “komedi ve ışıklı” bir proje için bir sanat yönetmeni arıyorlardı ve daha yeni yayınlar “tuhaf” bir oyuna işaret ediyor.

Destiny 2 Season 11 artık yayında ve oyunda çok sayıda değişiklik yaptı. Gelecekte, oyun dosya boyutunu küçültmek ve katlanarak büyümeden oyunun yönetilebilir olmasını sağlamak için oyun değiştikçe ve geliştikçe ekipman ve tüm konumlar devre dışı bırakılacaktır. Cross-play’in de oyuna gelmesi planlanıyor, ancak 2020’de değil.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonKonsolMacera

The Last of Us: Part II'ye Güncelleme Geliyor! İşte Detaylar...

Mobil Oyun

Call of Duty Warzone Hata Kodları - Error Code ve Anlamları

Nişancı Oyunu

Doom Eternal'ın İlk Campaign Genişleme Paketi Duyuruldu

Nişancı OyunuRehber

Valorant Hata Kodu 57 Nedir Nasıl Çözülür?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Need for Speed Heat, Yeni Güncellemesi Crossplay’i Aktif Edecek