Battle RoyaleRehber

Fortnite ve Twitch Hesapları Nasıl Bağlanır? – Loot Kazan

#Fortnite ve #Twitch hesaplarınızı nasıl bağlayacağınız aşağıda açıklanmıştır, böylece seçilen akışlarda ödül öğeleri talep edebilirsiniz.

Yayıncılar için en popüler platformlardan biri olduğunu biliyoruz, ancak Fortnite ve Twitch hesaplarınızı bağlayabileceğinizi de biliyor muydunuz, böylece onaylanmış kanallar aracılığıyla belirli etkinlikleri izlediğinizde hediyeler kazanacaksınız? Bu, Fortnite Şampiyonu Serisi gibi daha büyük etkinlikler için gerçekleştirilecek gibi görünüyor ve geçmişte oyuncular sadece alıştırma yapmak için nadir afişler, spreyler ve daha fazlasını hediye olarak aldılar. Bu Fortnite ödüllerini kazanma şansı istiyorsanız, birkaç adım takip etmeniz gerekir, bu yüzden Fortnite ve Twitch hesaplarınızı nasıl bağlayacağınız hakkında bilmeniz gereken tüm bilgiler için okumaya devam edin.

Fortnite ve Twitch hesaplarınızı bağlamaya başlamak için Epic Games hesap bağlantılarınızın sayfasına gitmeniz gerekir. Burada altında Bağlan düğmeli Twitch simgesi göreceksiniz, bu yüzden vurun ve ardından Twitch hesabınıza erişmek ve Epic Games ile bağlantı kurmak için oturum açma istemlerini izleyin. Şimdi bu bağlantı kurulduğunda, akışları izleyerek yağma damlaları kazanmaya başlamaya hazırsınız.

Şimdi, daha önce de belirttiğimiz gibi, bu sadece daha büyük etkinlikler için geçerlidir, bu nedenle Twitch’teki eski Fortnite akışını izleyerek ödül kazanmazsınız. Bunun yerine, Epic Games Fortnite Rekabetçi Haberler sayfasından ayrıntıların açıklandığı Fortnite Şampiyonu Serisi gibi yarışmalara dikkat edin.

Bu büyük ganimeti düşürmek için bu büyük olayları onaylı bir kanaldan izlemeniz gerekecek. Doğru yerde izlediğinizi onaylamak için feed’inizde “Drops enabled! Watch for a chance to earn loot.” satırında bir bildirim görürsünüz. Bunun yerine “Enable in-game Drops with Account Link” mesajını görürseniz, Fortnite ve Twitch hesap bağlantınız tanınmadı, bu nedenle bağlantıyı tıklayın ve her şeyi ayarlamak için yukarıdaki işlemi uygulayın. Bunu yaptıktan sonra, arkanıza yaslanıp hesabınızdaki yağma düşene kadar yayını izleyebilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Pubg Sezon 8'le Birlikte Yenilenmiş Sanhok Haritası Geliyor

Nişancı OyunuWarzone

Call Of Duty Warzone Sürekli Gelişiyor

Battle RoyaleRehber

Fortnite A, B ve C Kapı Kodları Nedir?

Battle RoyaleRehber

Fortnite'da Ganimet Kasalarını Açmak İçin Choppa Nasıl Kullanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Civilization 6: Oyunun Başında Kullanabileceğiniz En İyi Yapım Emri