RehberYarış Oyunları

Driving Zone 2’de Eğlenmek İçin İpuçları

#DrivingZone2, tamamen açık yolda sürüş ile ilgili bir simülasyon oyunudur. Farklı otomobiller arasından seçim yapabilir ve sonra hangi bölgeyi kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz. Gündüz veya gece binmek isteyip istemediğinizi bile seçebilirsiniz.

Çoğu sürüş oyununda olduğu gibi, kamera açılarınızı da seçebilirsiniz. Bu oyun seçim için oldukça çok seçeneğe sahip. İster birinci şahıs, ister üçüncü şahıs, ister dördüncü şahıs, ister omzunun üstünden, farklı bakış açılarına sahip biriyseniz, seçim yapabileceğiniz çok şey var. Evet, oyun zaman zaman oldukça rahatlatıcı olabilir, ancak bir simülasyon, bu yüzden dikkatli olmanız gerekiyor. Ya da, istediğiniz kadar vahşi olabilir ve ileriye doğru giderken oyun alanınıza giden yolları aşabilirsiniz. İşte büyük yolculuğunuz için birkaç ipucu.

Hız sınırını aşmayın

Önce tehlikeli şeyleri aklımızdan çıkaralım. Tıpkı gerçek hayatta araba kullanırken olduğu gibi, bölgenin hız sınırında kalmak her zaman iyidir. Evet, bir video oyununda araba kullanırken iyi bir insan olmalısınız. Veya, vahşi olabilir ve hız sınırının üzerinde sürebilirsin. İsterseniz, çekinmeyin. Ama bu sefer de kuralları ihlal ettiğiniz için, Şimdi polis kuyruğunuzda. Sınırı aşarak, polisler sizi yıldızların çokluğuna göre eksi Grand Theft Auto’da olduğu gibi kovalayacaklar.

Birkaç kilometre ilerle

Sürüş ve kilometre (veya mil) kazanmak ödüllendirici bir deneyimdir. Ve bunu yaptığınızda, keşfedilecek yeni alanların kilidini açacaksınız. Bu doğru, gizli zorluklar veya görevler yok.

Sadece sürmeye devam et ve çarpma. Oyundaki asıl amacınız tüm yolları tecrübe ederek kendinizi geliştirmek. Bu ayrıca yeni alanların kilidini açacağı için zorunlu olarak yapılması gereken bir şeydir.

Oyunda kilidinin açılması beklenen bir çok bölüm bulunuyor. Hepsinin arka planı farklı ve size farklı bir deneyim kazandıracak.

Yeni arabalar edinin

Yeni yerlerin yanı sıra, kilidini açmak için etkileyici yeni arabalar da bulunuyor. Resmi olmayan Bugatti, Driving Zone 2’deki arabaların Kutsal Kâsesi olmak için çok şey var. Bu arabaların kilidini açmak ve daha sonra onları kullanmak için elbette puanlara ihtiyacınız var. Belirli hamleler yaparak puan alırsınız. Bunlar arasında neredeyse ıskalamalar, polisten kaçınma ve diğer şeyler sayılabilir.

Otomobillerinizle ilgili harika şeylerden biri, özelleştirmenin onlar için ne kadar derin olduğudur. Vücudun, pencerelerin, tekerleklerin rengini değiştirebilir ve sürüşünüzü güzel bir hız artışı sağlamak için ayar yapabilirsiniz. Arabanın güvenlik özelliklerini de ayarlayabilirsiniz. Yani bir başka özellikten bahsedecek olursak, Driving Zone 2’de arabalar özelleştirilebiliyor.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Modern WarfareRehberWarzone

Call of Duty Warzone - Kabak Kafa Kostümü Açma

AksiyonRehberRol Oyunu

Watch Dogs: Legion - Hızlı Seyehat ( Fast Travel) Nasıl Açılır?

AksiyonRehberRol Oyunu

Watch Dogs: Legion Karakter Yaratma Ekranı Detayları

MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Project Cars 3 Açıklandı, Bu Yaz Piyasaya Sürülecek