RehberYarış Oyunları

Driving Zone 2’de Eğlenmek İçin İpuçları

#DrivingZone2, tamamen açık yolda sürüş ile ilgili bir simülasyon oyunudur. Farklı otomobiller arasından seçim yapabilir ve sonra hangi bölgeyi kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz. Gündüz veya gece binmek isteyip istemediğinizi bile seçebilirsiniz.

Çoğu sürüş oyununda olduğu gibi, kamera açılarınızı da seçebilirsiniz. Bu oyun seçim için oldukça çok seçeneğe sahip. İster birinci şahıs, ister üçüncü şahıs, ister dördüncü şahıs, ister omzunun üstünden, farklı bakış açılarına sahip biriyseniz, seçim yapabileceğiniz çok şey var. Evet, oyun zaman zaman oldukça rahatlatıcı olabilir, ancak bir simülasyon, bu yüzden dikkatli olmanız gerekiyor. Ya da, istediğiniz kadar vahşi olabilir ve ileriye doğru giderken oyun alanınıza giden yolları aşabilirsiniz. İşte büyük yolculuğunuz için birkaç ipucu.

Hız sınırını aşmayın

Önce tehlikeli şeyleri aklımızdan çıkaralım. Tıpkı gerçek hayatta araba kullanırken olduğu gibi, bölgenin hız sınırında kalmak her zaman iyidir. Evet, bir video oyununda araba kullanırken iyi bir insan olmalısınız. Veya, vahşi olabilir ve hız sınırının üzerinde sürebilirsin. İsterseniz, çekinmeyin. Ama bu sefer de kuralları ihlal ettiğiniz için, Şimdi polis kuyruğunuzda. Sınırı aşarak, polisler sizi yıldızların çokluğuna göre eksi Grand Theft Auto’da olduğu gibi kovalayacaklar.

Birkaç kilometre ilerle

Sürüş ve kilometre (veya mil) kazanmak ödüllendirici bir deneyimdir. Ve bunu yaptığınızda, keşfedilecek yeni alanların kilidini açacaksınız. Bu doğru, gizli zorluklar veya görevler yok.

Sadece sürmeye devam et ve çarpma. Oyundaki asıl amacınız tüm yolları tecrübe ederek kendinizi geliştirmek. Bu ayrıca yeni alanların kilidini açacağı için zorunlu olarak yapılması gereken bir şeydir.

Oyunda kilidinin açılması beklenen bir çok bölüm bulunuyor. Hepsinin arka planı farklı ve size farklı bir deneyim kazandıracak.

Yeni arabalar edinin

Yeni yerlerin yanı sıra, kilidini açmak için etkileyici yeni arabalar da bulunuyor. Resmi olmayan Bugatti, Driving Zone 2’deki arabaların Kutsal Kâsesi olmak için çok şey var. Bu arabaların kilidini açmak ve daha sonra onları kullanmak için elbette puanlara ihtiyacınız var. Belirli hamleler yaparak puan alırsınız. Bunlar arasında neredeyse ıskalamalar, polisten kaçınma ve diğer şeyler sayılabilir.

Otomobillerinizle ilgili harika şeylerden biri, özelleştirmenin onlar için ne kadar derin olduğudur. Vücudun, pencerelerin, tekerleklerin rengini değiştirebilir ve sürüşünüzü güzel bir hız artışı sağlamak için ayar yapabilirsiniz. Arabanın güvenlik özelliklerini de ayarlayabilirsiniz. Yani bir başka özellikten bahsedecek olursak, Driving Zone 2’de arabalar özelleştirilebiliyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberYarış Oyunları

Eski Forza Horizon geliştiricilerine göre yeni oyunlarına aşık olacaksınız

Gran Turismo 7HaberYarış Oyunları

Gran Turismo 7 Güncellemesiyle Gelen Yeniliklere Göz Atın

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Project Cars 3 Açıklandı, Bu Yaz Piyasaya Sürülecek