Civilization 6RehberStrateji

Civilization 6, Yerleşim İçin En İyi Yer Nasıl Seçilir?

#Civilization6 rehberimize eklediğimiz grafik, oyuncuların yakınlık bonuslarına ve bina kısıtlamalarına dayanarak #Civilization 6’daki en iyi Bölge seçimlerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır.

Bitişiklik bonusları, oyuncuların Bölgelerinden ne kadar yararlandıkları üzerinde büyük bir etkiye sahip olabileceğinden, Uygarlık 6’ya doğru Bölge yerleşimi son derece önemlidir. Bununla birlikte, Civ 6’daki birçok farklı Bölgeyle, tüm ilgili yakınlık bonuslarını ve bina gereksinimlerini takip etmek zor olabilir. Neyse ki, çalışkan bir Civilization 6 hayranı bir Districts cheat sheet (bölge ipucu sayfası) yaptı, bu da oyuncuların en iyi Bölge düzenlerini ayarlamasını çok daha kolay hale getirecek.

Bu Civilization 6 Districts hile sayfası Reddit kullanıcı anonksanemonun tarafından yayınlandı ve Gathering Storm genişletmesi ile günceldir. Oyuncuların göreceği gibi, üst bölüm bitişik bonusları ve alt kısım, her ikisi de Civilization 6’daki Bölgeler için en iyi düzenleri belirlemede çok yararlı olan herhangi bir bina kısıtlamasını vurgulayan iki bölüme ayrılmıştır.

Bu Civilization 6 şehirler tablosu tarafından hemen açıklanmayan bir şey, Tiyatro Meydanı, Liman, Ticaret Merkezi ve Sanayi Bölgesi’nin diğer iki Semtin yanındayken +1 bitişik bonus almasıdır. Bu, oyuncuların üretimini en üst düzeye çıkarmak için bu Bölgelerin her birini iki tane diğerleriyle üçgen oluşumlar halinde inşa etmeyi planlaması gerektiği anlamına gelir.

Bu Civilization 6 District cheat sheet tarafından sağlanan bilgilerin tam olarak nasıl kullanılacağını belirlemek için yardıma ihtiyaç duyan hayranlar için ilk adım, ilgilenilen bir Bölgeyi tanımlamaktır. Örneğin, bir oyuncu ilk Civilization 6 Bölgesi’nin Kutsal Bir Yer olmasını planlıyorsa, bunu bu hile sayfasında bulabilir ve Doğal Harikalar, Dağ ve Ahşap fayansların yanına yerleştirmenin en iyi olduğunu görür. Ayrıca Kampüslerin Dağlardan bir bitişik bonusu aldığını da görebilirler, bu yüzden belki de bir Dağ boyunca Kutsal Bir Alanın yanına yerleştirmek mantıklıdır.

Ayrıca Bakınız:   Mount And Blade 2: Bannerlord'da Yoldaş Nasıl Alınır?

Bu daha sonra oyuncuya bitişik iki Bölgeyi verecek ve şimdi bir üçgeni tamamlamak ve hem Kutsal Alan hem de Kampüs’ün bitişiklik bonuslarını artırmak için bir Hükümet Plaza eklemeyi planlayabilirler. Alternatif olarak, bu Bölgelerden birine ek bitişiklik bonusu vermek ve oradan devam etmek için üçgeni bir Tiyatro Meydanı, Liman, Ticaret Merkezi veya Sanayi Bölgesi ile tamamlayabilirler. Gerçekten, bu şekilde planlama, oyuncuların verdikleri haritaya göre Civilization 6’daki en iyi Bölge düzenlerine ulaşmalarına yardımcı olacaktır.

Civilization 6, iOS, Linux, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için kullanılabilir.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rehber

Roblox FPS Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehberYoutube

Sprig Bow Yapımı - Grounded Türkçe

AksiyonRehberRol Oyunu

Assassins Creed: Valhalla'da Maximilian’s Key Elde Etme

Nişancı OyunuRehber

Call of Duty: Black Ops Cold War'da En İyi Sniper (Kanas) Silahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call Of Duty: Modern Warfare Ve Warzone “Black Lives Matter” Duyurusunu Ekledi