Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

League of LegendsMoba

Yeni Bir League of Legends Şampiyon Yenileme Çalışması Duyuruldu

#RiotGames, eskimiş bir tasarıma sahip #LeagueofLegends şampiyonlarını yeniden işleme koymaya devam edecek. Sıradaki şampiyon hayranların favorisi Dr. #Mundo .

League of Legends şampiyonları kesinlikle oyunun tasarımının en popüler parçası ve 148 oynanabilir karakterle, hepsi arasında güç arasında net bir denge olduğunu hayal etmek zor. Günümüzde her yeni şampiyonun, şampiyonun oynamasını daha eğlenceli hale getiren çeşitli şekillerde kullanılabilen çok özel bir kiti var gibi görünüyor. Ayrıca, yeni eklemeler kadrodaki diğer bazı “modası geçmiş” karakterle karşılaştırıldığında genellikle daha güçlüdür ve bu nedenle Riot, eski bir şampiyonu elden geçirmeye karar verir, böylece oyunun modern durumunda güvenilir kalır.

Riot Games’in baş şampiyonu yapımcı Ryan “Reav3” Mireles nihayet hangi şampiyonun yeni bir VGU (görsel ve oyun güncellemesi) alacağını açıkladı ve bu kahramanda Dr.Mundo olacak. Riot’un daha önce Kayle, Karma veya Poppy gibi yeniden çalıştığı bazı şampiyonları karşılaştırırsak, Dr. Mundo zayıf gibi görünmese de yeniden geliştirmeye karar verilmiş.

Mundo şu anda, Platinum için yüzde 53 ve yukarıdaki sıralarda orman pozisyonu için en yüksek kazanma oranına sahip. Aynı sıralar için yüzde 50’nin üzerinde kazanma oranı ile en iyi koridor için güvenilir bir seçim.

Rageborn Mundo

Mundo’nun en büyük sorunu, en azından Sion veya Maokai gibi diğer tanklarla karşılaştırıldığında yeterli CC (kalabalık kontrolü) sağlamaması. Enfekte Cleaver’ında (Q) sadece yüzde 40 yavaşlatma bulunuyor ve bu gerçekten iyi bir takım savaşı kuramadı.

Ona daha fazla CC verecekler mi yoksa mevcut şifa odaklı kitini yeniden mi geliştirecekler, 2021’de yenileme sonuçları ortaya çıkmaya başladığını öğreneceğiz. Ama kesin olan bir şey var – Mundo istediği yere gidecek.

League of Legends

League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunu. 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun Warcraft III haritası olan Defense of the Ancients örnek alınarak yapılmıştır. Oyunun baş tasarımcısı, Defense of the Ancients haritasını tasarlayan Steve Feak’dir.

League of Legends Kayıt

Ülkemizden de Türkçe olarak oynanabilen League of Legends’a kayıt olmak için bir kaç basit adım geçmelisiniz. Buradaki sayfaya giderek e-Posta’nızı yazmanız yeterli. Daha sonra başla butonuyla adımları takip edebilirsiniz. League of Legends moba oyunu oynaması ücretsiz olduğu için dilediğiniz gibi hesap oluşturabilirsiniz.

Leguue of Legends İndir

League of Legends moba oyununa kayıt olduktan sonra indirmek oldukça basittir. League of Legends oynamak için Riot Games’in oyun için geliştirdiği başlatıcı (launcher) programını kullanmanız gerekiyor. Bunun için buradaki adresten Windows için indirebilirsiniz. Ardında kurulumu tamamlayın ve oyunu başlatın.

LoL Şifre Değiştirme

Ücretsiz bir League of Legends hesabı oluşturduktan sonra şifrenizi mi unuttunuz, şimdi hesabınıza giremiyor musunuz? Telaş yapmayın. Basit bir kaç adımla şifresinizi tekrar almanız mümkün. Bunun için yapmanız gerekenleri sizler için yazıyoruz;

  1. Buradan League of Legends resmi web sitesine gidin.
  2. Giriş bilgilerinizin alt kısmında yer alan “şifremi unuttum” kısmına tıklayın.
  3. Karşınıza kullanıcı adınızı soran bir ekran çıkacak.
  4. Buraya kullanıcı adınızı yazıp gönderin.
  5. Kullanıcı adınızı da mı unuttunuz? Telaş yok.
  6. “Şifremi unuttum kısmının altında “kullanıcı adımı unuttum” kısmını da görebilirsiniz.
  7. İlk önce bu kısımdan kullanıcı adınızı bulabilir daha sonra bununla da şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Hepsi bu kadar.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends: Arena 2v2v2v2 Modu Sıralama Sistemi Açıklaması

League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

Moba

Heroes Evolved, 6. yıldönümünde oyuna eklediği içerikler

League of LegendsMobaRehber

Wild Rift siyah ekran sorunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant’ta Bir Maçta Kaç Tur Var?