Nişancı Oyunu

Escape from Tarkov Yeni Bir Harita Alıyor

Geliştirici Battlestate Games, inanılmaz ayrıntılı ve büyük Tarkov Sokakları olan Escape from Tarkov için en yeni haritayı detaylandırdı.

Escape from Tarkov genişlemeye devam ediyor, çünkü çok oyunculu çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunu PC’de büyük ve büyüyen bir takipçiye sahip. Oyunun geliştiricisi Battlestate Games, oyunu büyük bir çaba ile destekledi ve son zamanlarda Escape from Tarkov ‘daki bir sonraki haritanın ne olacağını gösteren yeni bir video yayınladı.

Tarkov sokakları, geliştiricinin Youtube kanalındaki muhteşem bir fragmanda gösterildi. Videoda bir oyuncunun metropolü terk etmesi gösteriliyor bu açıdan yaklaşık iki dakikalık bir oyun sergiliyor. Escape from Tarkov, mevcut en iyi motorlardan biri olan Unity’de çalışır ve teaserdaki görseller dikkat çekicidir.

Oyuncu şehrin sokaklarında yürürken, sonunda binalardan birine giriyor. Her odadaki detaylar şaşırtıcı ve grafikler ve aydınlatma etkileyici. Dahası, video, oyuncu pencerenin yukarısındaki devasa gökdelenlere doğru bakarken bitiyor ve bu da tüm şehrin keşfedilebileceğini ve büyük olasılıkla aynı etkileyici miktarda ayrıntıya sahip olacağını gösteriyor. Tarkov için bir yeniden çalışma olan Interchange gibi seviyelerden bile daha karmaşık olan Tarkov Sokakları, hayranların favori haritası gibi görünüyor.

Şehir silahlı çatışmalar ve bu kadar büyük ölçekte keşif çok etkileyici ve genellikle sadece tek oyunculu oyunlar kategorisine giriyor. Büyük bir şehri gezmek için GTA 5 çevrimiçi gibi bir oyun bile oyuncuların çoğu binanın içine tırmanmasına izin vermez. Tarkov’da, alanların çoğunun keşfedilebilir olması mümkündür. Bir MMO oyununda bu tür bir oyun merak uyandırıyor, çünkü oyuncular bu tür açık dünya oyunlarından çok daha şey bekliyor.

Geliştirici, geçen ay WW2 silahlarını Escape from Tarkov ‘daeklemişti. Tarkov Sokakları teaser’ıyla aynı anda düşen en yeni yama, oyundaki dog tags’ta değişiklikler, bina ve işçiliğe öncelik verme ve oyun ve sese genel iyileştirmeler ekledi.

Escape from Tarkov hakkında oyuna giren oyuncuların bilmesi gereken tonlarca detay var. Ancak kesin olan bir şey var ki, oyunun ek haritaları ve ek desteği yakın zamanda sona ermiyor gibi görünüyor ve bu destek ayrıntılı ve etkileyici.

Tarkov Escape from PC’de beta sürümündedir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Nişancı OyunuRehber

Battlefront 2 Fare İmleci Hatası Nasıl Düzeltilir?

Nişancı Oyunu

Payday 3 Oynanış Fragmanı Bu Yaz Yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone – Minigun Kilidini Açma