League of LegendsMoba

League of Legends, Bir Sonraki Sezon İçin Yeni Bir Market Hazırlıyor

Riot Games, League of Legends’ın 2021’de bir sonraki sezon öncesi canlı sunuculara gelecek olan mağaza çalışmasına ilişkin ilk bakış ve durumu açıkladı.

League of Legends, geçmişte dükkanda zaten bazı değişiklikler yapmıştı ve bazılarımız 2010’dan itibaren hala sevdiklerimizi hatırlıyoruz, daha yeni oyuncular muhtemelen neye benzediğini bilmiyorlar ve muhtemelen geri dönmemeyi tercih ediyorlar.

Yeni mağaza yapımı 2021 sezonunda bizim için yayınlandığında etkileyici olacak çünkü hem acemi hem de hardcore oyuncular için iyileştirmeler olacak. Örneğin, yeni gelenler daha iyi öneriler alacak, çünkü ekip tüm şampiyonlar için onları güncel tutmak adına çalışacak. Öneriler, çok yetenekli oyuncular tarafından yapılan seçimlere dayanacaktır.

Ayrıca, yeni arayüz, herhangi bir zamanda en iyi önerilerin bazılarını sağlamak için eşleşmedeki süreye göre öğeleri filtreleyecektir. Kai’Sa’daki ilk eşya olarak Infinity Edge’i inşa etmek pek mantıklı değil, bu yüzden dükkanın ilk önce Guinsoo’nun Rageblade’ini tavsiye etmesi muhtemel. Buna benzer yapay zeka değişiklikleri oyuna eklenecek.

Bununla birlikte, dükkan doğrusal yollar sunmayacak ve oyuncuların eşyalarını oluştururken hala kendi seçimleri olacak.

Daha deneyimli oyuncular, oyundaki tüm öğeleri gösteren sekmede daha iyi bir genel bakış elde edecektir. Ürün arama daha büyük bir sorgu kutusu oyuncuları daha kolay göz atmak için bunları katmanlara göre sıralayabilecektir. Tüm ayrıntıları resmi geliştirici yayınından kontrol edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
HaberMoba

Gigantic: Rampage Edition Epic Games Store'da Ücretsiz Deneme Haftasına Başlıyor

League of LegendsMoba

League of Legends: Arena 2v2v2v2 Modu Sıralama Sistemi Açıklaması

League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

Moba

Heroes Evolved, 6. yıldönümünde oyuna eklediği içerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Destiny 2 Sprint Cancel Bug