Battle Royale

Fortnite’da Tekneyle Nasıl Uçulur?

Fortnite’deki bazı takımlar, bir teknede yeni sualtı haritasının etrafında nasıl uçacağını anladılar ve birçoğu bunu kendileri için denemek istiyor.

Doomsday etkinliği nihayet Fortnite’de geldi ve tüm Fortnite haritasını suya daldırdığına göre, oyuncular teknelere ve deniz altı yüksek noktalarına her zamankinden daha kolay erişebilecekler. Yeni güncellemeyle ilgili en garip şeylerden biri, güncellenmiş haritanın etrafında tekneleri uçurmak için gelen bir yetenek.

Uçan Tekne

Şimdi Doomsday etkinliği birkaç gecikmeden sonra geldiğine göre, Fortnite oyuncularının suda oynamak için biraz zamanı var. Bu, bazı oyunculara inanılmaz derecede yaratıcı olma şansı verdi ve bazıları teknelerini nasıl uçuracağını bulmayı başardı. Bunun Epic tarafından bilerek geliştirildiği söylenemez, ama kesinlikle oyuncuların bir sonraki yamayla kaçınılmaz olarak ortadan kalkmadan önce denemesi gereken bir şey.

Fortnite’da Tekneyle Nasıl Uçulur?

Bir tekneyi uçurabilmek için oyuncuların birkaç anahtar eşyaya ihtiyacı olacak. Bu en iyi bir grupla yapılır, bu yüzden bazı arkadaşlar alın ve bir takım oyununa dalın. Oyuncular, bir Choppa bulabilecekleri ve kendileri için bir tane alabilecekleri birçok yerden birine inmek zorunda kalacaklar. Daha sonra oyuncuların bir Grappler’a ve elbette bir tekneye ihtiyacı olacak.

Takım halinde çalışan bir manga üyesi tekneyi kontrol etmek, diğeri ise Choppa’yı kontrol etmek zorunda kalacak. Üçüncü bir oyuncu teknede olmalı ve donanımlı Grappler ile birlikte sürülebilir. Choppa yerden kalktıkça, Grappler’lı oyuncu Choppa’ya bağlanmalı ve hemen arkasına oturmalıdır. Choppa yukarı doğru hareket etmeye devam ederken bu işlemi tekrar tekrar yapın. Bu, tekneyi de havaya taşıyacaktır. Gökyüzünde harika manzaralar yakalayabileceksiniz.

Bir ekibin etrafta dolaşmadan teknenin yüzmesini yapması biraz pratik gerektirebilir. Ancak küçük bir deneme yanılma ile oyuncular teknelerini harita etrafında uçurabilecek kadar ritmi yakaladılar. Belki de Fortnite için bir Aquaman derisinin söylentileri doğruysa, belki de oyuncular ileriki zamanlarda daha yaratıcı işlere girişebilirler.

Fortnite, Mobil, PC, PS4, Switch ve Xbox One için kullanılabilir.

[ctu_ultimate_oxi id=”4″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite, OnePlus 8 Üzerinde 90 FPS Oynandı