RehberYarış Oyunları

Forza Horizon 4 – Gizli Araba Konumları #1

Tüm Forza Horizon 4 Barn konumlarını izlemek için zaman ayırmaya değer, çünkü bu ramshackle yapıları mevcut en iyi Forza Horizon 4 araçlarından bazılarının bulunduğu yerdir. Ahırların her birini bulduktan sonra, aracı eski ihtişamına geri döndürebilir ve koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz ve orada keşfedilmeyi bekleyen bazı gerçek klasikler araçlar dahi var. Ahırlar seri için yeni olmasa da, Forza Horizon 4’te tüm sürecin nasıl çalıştığı konusunda bazı değişiklikler yapıldı, bu yüzden tüm ayrıntılar için okumaya devam edin. Forza Horizon 4 unutulmuş araçlar serimizin ilkiyle başlıyoruz.

10 Forza Horizon 4 ahırı, oyun süresince oynayarak etkinleştirilebilir, çünkü nasıl oynadığınıza bağlı olarak, yeni bir tane olduğunu söylemek için her 45-60 dakikada bir sürüş süresinde bir mesaj alabilirsiniz. Diğer arabalar mevsimlere bağlıdır, bu da onları sadece yılın belirli zamanlarında alabileceğiniz anlamına gelir, bu yüzden onlar için bekleyebilirsiniz … ya da bu işinde küçük bir hilesi var. Xbox One’ın tarihini ve saatini gerekli şekilde düzenleyerek Bu gizli arabaları manuel olarak zamanı gelmiş gibi gösterebilirsiniz. İşte Forza Horizon 4’te mutlaka toplamanız gereken gizli arabalar ve konumları…

Ford Escort RS Turbo

Bu Glen Rannoch kilidini açar. İpucu dairesi, hem yaylaları hem de bölgenin çok daha alçak alanlarını kapsıyor. Bir radyo kulesinin yakınında bulunan ve hovercraft vitrin etkinliğinin doğusunda bulunan ahırı bulmak için daha yüksek bir seviyeye çıkmak isteyeceksiniz.

The MG MGB GT

Bu ahır ipucu sizi Astmoor’a götürecektir. Ahır simgesinin güneybatısında ve Astmoor harita yazılarında ilk ‘O’ nun hemen kuzeyinde arabayı bulacaksınız. Ağaç çizgisinin gölgelediği ahırı arayın. Burada en son 1980 yılında üretilen İngiliz yapımı bir klasik bulacaksınız.

The Mini Cooper S

Bunu bulmak kolaydır. Derwent Water’ın güneybatı kenarı boyunca uzanan Derwent Konağı’na gidin. Konağın garaj yolundan çıkarken doğruca ahşaba doğru ilerleyin. Birkaç saniye sonra, ahırı bulmak için hafifçe sola dönün.

The TVR Cerbera Speed 12

Bu nadir aracı bulmak için Greendale Airstrip’e gidin. Hava şeridinin ‘T’ düzeninin sağ alt köşesinde ve ahır ipucu simgesinin üstünde ahırı arayın. Arabayı birkaç ağaç ve hizmet binası arasında bulacaksınız.

The Subaru Impreza 22B STI

Bu, Lakehurst Ormanı’nın sık ağaçlarının içinde bulmak için en zor ahırlardan biridir. İpucu dairesinin kuzey yarısına ve arazi yolunun ikiye ayrıldığı yere odaklanın. Bölmeden sola gidin ve o yolun solundaki ahırı bulacaksınız.

Diğer araçlar için yeni rehberler hazırlanacak. Zaman içinde aşağıda listeyi bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
The Iron Golem Artifact Nasıl Alınır? Minecraft Dungeons Rehber