League of LegendsMobaRehber

League of Legends: Ücretsiz Volibear Kostümü Nasıl Alınır?

#Volibear ‘ın yeniden çalışmasını kutlamak için #LeagueofLegends oyuncuları önümüzdeki birkaç hafta boyunca The Thousand-Pierced Bear kostümünü ücretsiz olarak alabilirler.

Aylar sonra, League of Legends oyuncuları nihayet bu haftanın yamasıyla gelen yeni ve geliştirilmiş Volibear’ı oynayabilir. Topluluk hala thunder’ın yeniden tasarlanmış haline adapte olurken ve önceki tüm görünümlerine bakarken, Volibear hayranları için bir sürpriz daha var. Orijinal duyurudan bu yana 4 ay bekledikten sonra, oyuncular mevcut yama sırasında The Thousand-Pierced Bear kostümünü kazanabilirler.

The Thousand-Pierced Bear, 2019 başlarında yayınlanan bir hikaye olan Silence for the Damned’den ortaya çıktı. O zamana kadar, oyuncu tabanı, onu daha korkunç bir ışıkla tasvir eden farklı bir Volibear olarak gördü. Riot Games nihayetinde Volibear yeniden çalışması için bu farklı kararlar aldı, geliştirici, kavramın herkesin alabileceği eldritch korku temalı bir kostümle sonlandırılacağını belirtti. Sonuçta bu, League of Legends için iskelet elk kafası, vücudunun her tarafındaki gözler ve Volibear’ın sırtından çıkmış pürüzlü bıçaklar içeren ücretsiz bir Volibear cildi olarak karşımıza çıktı.

The Thousand-Pierced Bear Volibear Kostümü Nasıl Elde Edilir?

Neyse ki, cilt için tek gereklilik oyuncuların Volibear’a sahip olunması. Daha önce bir League of Legends şampiyonu tasarım videosunda açıklandığı gibi, Yama 10.11 sırasında zaten Volibear’a sahip olan veya ona katılan herkes kostümü almaya hak kazanacaklar. Volibear, bir oyuncunun koleksiyonuna onu mağazadan satın alarak veya Hextech ganimetinde işleyerek eklenebilir.

Volibear’ı oyun içi mağazadan satın almak 4800 Blue Essence’a mal olacak. Alternatif olarak, oyuncular daha önce açılan şampiyon kapsüllerinden veya Hextech sandıklarından bir Volibear şampiyonu parçasına sahip olabilirlerse, onu 2880 Blue Essence maliyetine azaltabilirler. Seçim ne olursa olsun, maçlardan kazanılan ve seviye atlayan Blue Essence gereklidir, bu nedenle yeterli olmayan herkes Pulsefire etkinliği etkinken birkaç maç oynamalıdır.

 

Ücretsiz League Of Legends Skin Kilidi Nasıl Açılır?

Yama 10.11 geldiğinden beri, ilk ücretsiz kostümler dağıtıldı. Ancak kopyasını almayan herkes endişelenmemelidir çünkü cilt 10 Haziran’a kadar Volibear’ın sahibi olan herkese verilmeye devam edecektir. Ödül verildikten sonra, oyuncular toplama sekmelerinin üzerinde küçük bir bildirim alacaktır.

Geçmişteki bazı geleneksel ciltler gibi, Volibear’ın The Thousand-Pierced Bear bu ücretsiz promosyon döneminden sonra 975 RP karşılığı mağazada satılmaya başlanacak, bu yüzden gelecekte her zaman satın almak için bir şansınız olacak.

League of Legends PC’de mevcut.

[ctu_ultimate_oxi id=”24″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked - Erken Erişim - Yama 2, Türkçe Güncelleme Notları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En Popüler Skyrim Quest Modları