Forza Horizon 5Rehber

Forza Horizon 5 Jade Heykel’i Nasıl Bulursunuz?

Forza Horizon 5’te yapılacak çok şey var ve biz sadece yarışlardan bahsetmiyoruz. Kendinizi çok nadiren bir arabanın dışında bulsanız da bu, en azından birkaç harabeyi turlayamayacağımız anlamına gelmez! Tulum Expedition, Forza Horizon 5’te ki en ilginç keşiflerden biridir. Arabanızda dolaşırken bazı harabelerden geçiyorsunuz ve biraz fotoğraf çekiyorsunuz. Kameranızın hedeflerinden biri, arayışınızı ilerletmek için bulmanız gereken Yeşim Heykeli “Jade”. Öyleyse, biraz Tulum’u keşfedelim!

Forza Horizon 5’te Jade Statue Nerede Bulunur?

Yeşim Heykeli, Forza Horizon 5 Tulum Seferi sırasında Tulum’un kuzeybatı kesiminde yer almaktadır. Keşif alanının etrafındaki yolu takip ederseniz, heykel iki büyük yapıdan sonra dünyanın hemen dışında bulunabilir. Etrafında denge sağlamak için bazı ahşap direkler var ve zemin seviyesinde çimenli bir yatakta duruyor. Görev hedeflerine devam etmek için Resim moduna geçmeniz ve heykelin bir resmini çekmeniz gerekecek.

Fotoğraf Modu, keşif gezilerinizin çoğunda gereklidir ve gözünüze takılan bir şey olması durumunda kullanışlı olması güzel. Varsayılan olarak, D-pad (veya klavye için P) üzerine basarak fotoğraf modunu etkinleştirirsiniz. Daha sonra resmi çubuğunuzla yönlendirebilir ve resmi çekmek için A düğmesiyle (veya klavye için enter) resim çekebilirsiniz.

Yeşim Heykeli’nin fotoğrafını çektiğinizde, muhtemelen Altın Heykel’in de fotoğrafını çekmeniz gerekecek. Keşif bölgesinin güneydoğu kısmına gidin. Spesifik olarak, doğuya ve ardından güneye gidin; sizi keşif yolculuğunda tutan küçük dudağın üzerinde olmak isteyeceksiniz. Altın Heykel, ahşap direklerle korunmakta ve büyük bir anıtın hemen yanına yerleştirilmiştir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Moba

League of Legends, LOL, Siyah Ekran

MinecraftRehber

Minecraft Realm'e Eklenti Nasıl Kurulur?

RehberSimülasyon

Euro Truck Simulator 2'de Şoförleri İşe Gönderme

RehberSniper Elite

Sniper Elite 5: Zorluk Seviyeleri, Hangisini Seçmelisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Valorant: Hesap Seviyenizi Nasıl Gizlersiniz?