Hayatta Kalma

Grounded Demo Bir Çok Oyuncu İçin Kullanılabilir Oldu

Grounded için Xbox Insiders’da ve Steam Yaz Oyun Festivali’nde 22 Haziran’a kadar 30 dakikalık bir demo hazırlandı.

Geliştirici, Obsidian Entertainment’ın yakında yayınlanması beklenen hayatta kalma oyunu olan Grounded, bazı Xbox Insider’lar ve Steam’in Yaz Oyun Festivali aracılığıyla tek oyunculu bir demo yayınladığını duyurdu. Grounded, oyuncuların küçüldükleri ve tek başlarına ya da çok oyunculu olarak hayatta kalmaları gereken bir arka bahçe hayatta kalma oyunudur.

30 dakikalık demo şimdi 22 Haziran’a kadar kullanıma sunuldu ve Xbox Insider programının üyelerinin (herkesin kaydolması ücretsizdir) katılımın kabul edilip edilmediğini görmek için programın merkezini kontrol etmesi gerekir. Demonun Steam sürümü herkes tarafından kullanılabilir.

Xbox Wire yayınında bulunan iletişim direktörü Mikey Dowling, “Bu deneyim oyuncuların araç ve silah üretmesine, yapı inşa etmesine ve küçük olmanın çeşitli tehlikelerine karşı hayatta kalmasına izin verecek.” Dedi.

Dowling ayrıca, demo 30 dakika ile sınırlı olsa da, kullanılabilirliği sırasında yeniden başlatılabileceğini ve tekrar oynatılabileceğini söyledi.

Grounded, 28 Temmuz’da Xbox Game Pass ve Steam Erken Erişim’in bir parçası olarak Xbox Game Preview’a girecek. Steam Summer Game Festival, 30XX, Fallen Angel, Kine, Shing, Spiritfarer, Unto The End ve daha pek çok şey için demolar içeriyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Lord of the Rings: Rise to War – Yeni Mobil Strateji Oyunu