GTA 5RehberRol Oyunu

GTA 5’te Nasıl CEO Olunur?

#GTA5 ’in Finans ve Felony güncellemesi ile para kazanmak için birçok yeni seçeneğiniz parmaklarınızın ucunda. Grand Theft Auto 5’teki en ilginç gelişme CEO olarak kayıt yapabilme yeteneğidir. Bu #GTA 5 rehberinde, kendi milyonlarca dolarlık suç imparatorluğunuzun patronu olmak için atmanız gereken adımları izleyeceğiz. GTA 5 ceo olmak için yapmanız gerekenler hemen alt kısımda. Adımları takip edin.

Grand Theft Auto 5 – CEO Olarak Kayıt Olma

Grand Theft Auto 5’e CEO olarak kaydolmak istiyorsanız, o kadar da zor değil. Her şeyden önce, çok paraya ihtiyacınız olacak – eğer aklınızda hızlı bir şekilde zengin olma planlarınız varsa şimdi harekete geçme zamanı. Bir servet biriktirdiğinizde, tek yapmanız gereken bir yönetici ofisi satın almak ve bilgisayarınızda veya etkileşim menüsünden CEO olarak kaydolmaktır.

Yönetici ofisinizi telefonunuzda Dynasty 8 aracılığıyla satın almak için 1 milyon ila 4 milyon dolar arasında bir yere ihtiyacınız olacak. Seçenekleriniz:

  1. Maze Bank West Office & Garage – 1 milyon dolar
  2. Arcadius İş Merkezi Ofisi ve Garajı – 2.25 milyon dolar
  3. Lombank Batı Ofisi ve Garajı – 3.1 milyon dolar
  4. Maze Bank Tower Office & Garage – 4 milyon dolar

Bunlardan birini seçtikten sonra yepyeni, tamamen özelleştirilebilir ofis alanınıza erişebileceksiniz. Burada ofisinizi tasarlayabilir, kişisel bir asistan edinebilir, kuruluşunuzun adını seçebilir ve istediğiniz mobilyaları kurabilirsiniz.

Bunlar CEO olmanın tek faydası da değil. Her mülk satın aldığınızda size yeni bir araç verilecek ve bekleme sürelerinin kaldırılması nedeniyle çok daha fazla para kazanabileceksiniz. Ayrıca kişisel asistanınızdan ücretsiz yemek alabilirsiniz ve istediğiniz herhangi bir araca erişmek için artık Pegasus ile uğraşmak zorunda değilsiniz.

Çalışanlarınız, ek sağlık yenilemesi ve personelinizin bir üyesi olarak ücretlerin üstünde sizinle operasyon yapmak için özel bonuslar şeklinde de avantajlar elde ederler. Buradan daha fazla ofis ve daha da önemlisi, satın alma misyonları yoluyla elde edilen özel kargo stoklamak için depolar satın alarak imparatorluğunuzu genişletmeye devam edebilirsiniz.

Bu görevler bir sandıktan üçe kadar değişebilir ve daha sonra satmak için bu sandıkları çalmanızı içerebilir. Bu görevler zor olabilir ve diğer oyuncular tarafından kesintiye uğratılabilir, bu yüzden sabote edilmekten kaçınmak için bir kerede çok fazla almamaya dikkat edin.

Artık GTA 5’te CEO olarak nasıl kaydolacağınızı bildiğinize göre, oraya çıkıp imparatorluğunuzu kurmaya başlamanın zamanı geldi.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Aksiyon

Hi-Fi Rush Sistem Gereksinimleri

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Wirebugs Rehberi

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Rehberi – Crossbow Nasıl Yapılır?