Red Dead Redemption 2RehberRol Oyunu

Red Dead Redemption 2 Gunslinger Görev Rehberi

Günümüzün en popüler oyunlarından birisi #RedDeadRedemption2 oldukça kapsamlı bir haritaya sahip ve Red Dead Redemption 2’de yapacak bir ton şey var. Yapacak en önemli şeylerden biri de, #Gunslinger görevleri. Bu Red Dead Redemption 2 Gunslinger rehberimizde, bu görevlerle ilgili detayları bir araya getirdik. Yeni oyuncular veya işin içinden bir türlü çıkamayanlar için, Red Dead Redemption 2 Gunslinger rehber yazımızın detayları aşağıda.

Red Dead Redemption 2 Gunslinger görevleri nasıl başlar?

Red Dead Redemption 2 Gunslinger görevlerine atacağınız ilk adım Valentine’daki 2. meyhaneyi ziyaret etmekle başlıyor. Bu meyhane küçük olan. Buradaki yazar ile gürüşün, sizden bir silahlı soyguncu grubunu bulmanızı isteyecek. Bu gruplarla iletişim kurmaya çalışırken dikkat etin çünkü, çoğunluğu rahatsız edilmekten hoşlanmıyor. Konuşmaya çalıştığınızda, derhal silahlı bir çatışmaya hazır olun.

Önce, fotoğrafı enine boyuna inceleyin. Yerler Haritanızda otomatik olarak işaretleniyor. Aynı anda 4 soyguncuyu halledebiliyorsunuz ve istediğiniz sırayla gidip işini bitirebilirsiniz. Bu görev sırasında çeşitli eşyalar düşürme şansınız da bulunuyor.

Emmet Granger

Flat Iron Lake yakınlarında bulanur. Detayı etkileşime girmek için, 4 domuz pisliği temizlemeniz gerekecek. Sonrasında duelloya hazırsınız. Size bıçağını fırlatmadan ateş edin, gidip kanıt için fotoğraf çekin ve görev tamamdır.

Billy Midnight

Rhodes Train Station yakınlarında onun işini bitirmenizi bekliyor. İstasyon yetkilisi ile görüşün ve sizi bir sonraki trenle hedefe göndersin. Billy ile de burada karşılaşabilirsiniz. Peşinden gittiğinizde, vagonun üstünde ilginç bir düello yaşayacaksınız. Hızlı bir rakip fakat ödülü de iyi, başarılı bir öldürme ile Midnight’s Pistol elde edebilirsiniz.

Black Belle

Bluewater Marsh’ta tavuk gibi saklanıyor. Rhodes’a yakın olduğu için Billy avından sonra yanına gitmeniz daha münasip olacaktır. Yanına gittiğinizde birkaç grup kelle avcısını alaşağı edeceksiniz. Belle’nin saklandığı yeri inceleyin ve burada Cigarette Card bulabilirsiniz.

Flaco Hernandez

Bir grup tehlikeli insanla birlikte dolaşıyor. The Grizzlies’te gayet soğuk bir yerde korunuyor. Donmuş bir gölün yakınlarında kampını bulabilirsiniz. Bu görevde ana unsur sessiz ve gizli bir şekilde yaklaşmak. Flaco’yu öldürdüğünüzde, yaşadığı yeri mutlaka inceleyin. İçeride, Flaco’s Revolver, Cigarette Card ve The Poisonous Trail Treasure Map bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

1 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant’ta Bir Maçta Kaç Tur Var?