GTA 5RehberRol Oyunu

GTA Online’da Flag War Nasıl Oynanır?

Grand Theft Auto Online oyunculara çok şey sunuyor ve birçok kişi (flag war) Bayrak Savaşı’nın günlük zorlukların bir parçası olduğunu fark etti; peki nasıl katılacaksınız?

Grand Theft Auto Online, çevrimdışı asıl oyunu Grand Theft Auto 5’in ilk çıkışından çok sonra oyuncuları eğlendirmeyi başardı. Aslında, sık sık gelen güncellemeler şüphesiz Grand Theft Auto 5’in birkaç yıl boyunca sürekli satış yapmasına yardımcı oldu. Çevrimiçi mod, oyuncuların etkileşime girmesi için çok şey içerir ve sonuç olarak bazı yönler gözden kaçar veya bulmak zorlaşır. Neyse ki, oyundaki günlük hedeflerden ayrı olan Bayrak Savaşı (flag war), oyuncuların nereye bakacaklarını bildiğinde bulmak nispeten kolaydır.

Bayrak Savaşı(flag war), Arena Savaşı güncellemesinin bir parçasıdır ve oyuncular esas olarak bayrağı yakalamayı amaçlar.

Oyuncuların GTA Online menüsünden Arena Savaşı’nı bulup Bayrak Savaşı’nı seçmesi gerekir, nihayet oyuncular sadece oyunun başlamasını ve hedefi bitirmek için maçı tamamlamasını beklemek zorundadır. Çoğu ‘Katıl’ günlük hedefleri gibi meydan okuma oyuncuları finansal olarak ve itibar artışı ile ödüllendirecektir. Her ne kadar bayrak savaşı kolay değildir ve oyuncular meydan okumadan önce deneyimli sürücüler olmak isteyebilirler. Aynı şekilde, bazı oyuncular oyunu ilk elden tanımak ve oynadıkça öğrenmek isteyebilirler.

Arena Savaşı oyun modları oyuncuları eğlendiriyor gibi görünüyor ve GTA Online oyuncuların oyun içi para veya oyun için geri gelmelerini sağlayan birkaç promosyona sahip. Bu yılın sonunda üçüncü nesil konsollarda piyasaya sürülmesiyle, oyunun nasıl uyarlandığını ve oyuncuların çok popüler olduğu çevrimiçi oyuna daha da fazla odaklanıp odaklanmayacaklarını göreceğiz.

GTA Online’da deneyimlenecek çok şey var ve geniş hayran kitlesi bunun kanıtı. Bazı oyuncular günlük zorlukların tümünü yapmak için mücadele ederken, yeni bir deneyim isteyen oyuncular için Bayrak Savaşı oyun modunu kontrol etmeye değer olabilir. Neyse ki, bu deneyimi bulmak sadece basit değil, aynı zamanda oyuncuları da ödüllendiriyor.

Grand Theft Auto Online şimdi PC, PS4 ve Xbox One için kullanılabilir.

[ctu_ultimate_oxi id=”14″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En İyi Fortnite llama Yerleri – Fortnite Battle Royale Rehber