Korku

Hellraid, Temmuzda Yayınlanacak

Dying Light, lansmandan beş yıl sonra yeni bir DLC alıyor. Kulenin bodrum katında garip bir arcade dolabı ortaya çıktı, bu yüzden elbette millet onu gün ışığına sürükleyip kontrol edecek. Techland, 23 Temmuz için yeni bir fragman yayınladı.

Lanetli dolap, dünyalar arasında bir portal, normal Dying Light zombi parkurunuz ve ortaçağ iskelet avcılığınız arasındaki bağlantıdır. Techland DLC, “Kaleyi tamamen yeni şeytani düşmanlarla doldurduk ve onları öldürmek için bir dizi fantezi silah tasarladık” diyor DLC. “Hellraid kendi ilerleme sistemi ile geliyor ve yeni kılıçların, çekiçlerin ve baltaların kilidini açmak için rütbenizi yükseltmeniz gerekecek.” Tek başınıza veya en fazla dört kişilik bir grupla deneyebilirsiniz.

Hellraid, asla piyasaya sürülmeyen aynı adı taşıyan eski bir Techland projesine dayanıyor. Techland’ın şimdi “beklemede olan birinci şahıs karanlık fantezi slasher” olarak tanımlamasına rağmen rafa kaldırıldığını düşünmeye başlamıştık. Neyse ki kısa süre sonra herkesin oynama fırsatı olacak.

DLC Dying Light 2’ye geleceğini duyduktan sonra bilinmeyen bir zamana kadar ertelendiğini de üzülerek duyduk.

Dying Light’ı ve yeni DLC’yi Steam’de bulabilirsiniz.

239140&cc=tr&l=turkey">
The app was not found in the store. 🙁
239140&cc=tr&l=turkey">Go to store 239140+steam">Google websearch
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

RehberResident Evil Village

Resident Evil Village'da Sizi Hayatta Tutacak 10 İpucu

Returnal

Returnal'da Ekstra Can Nasıl Alınır?

KorkuRehber

Little Nightmares 2 Başlangıç Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last of Us 2 – Anniversary Apartment Kasa Kodu