RehberRol Oyunu

The Last of Us 2 – Capitol Hill Kasa Şifresi

The Last of Us 2’de bir çok kasadan bir diğeri Capitol Hill kısmına bulunur. Buradaki kasayı hala bulamadınız ya da açamadınız mı? O halde rehberimizden Capitol Hill kasasının nerede olduğunu ve hangi şifreyle açıldığını çözebilirsiniz.

Seattle 1. Gün bölümünde bir başka kasa kodu rehberimizle karşınızdayız. Şimdi Capitol Hill bölümünde bulunuyoruz. Patlayıcılara bağlı trip telleri görmeye başladıktan sonra, bir spor salonunun tam karşısındaki indirim mağazasında beşinci kasayı bulacaksınız. Bizarrebra Trading Card’ı hemen içeride bulursanız, doğru yerdesiniz. Kasa arkada bulunur. Kasaya giderken kombinasyonu anlamanız gereken iki ipucunu gerçekten atlayabilirsiniz. Biraz daha dikkatli olmalısınız.

İlk ipucu bülten tahtasında bulunur. Yine de kombinasyonun ikinci yarısını bulmak için biraz daha araştırmanız gerekecek. Bu ipucu aldığınız bir nesnede değil – aslında ortamda yazılmıştır. Bulmakta zorlanıyorsanız, mağazanın banyosundaki duvarları kontrol edin. Kod 55-01-33’tür.

[ctu_ultimate_oxi id=”27″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant – Başlangıç Rehberi