Rol Oyunu

Mafia: Definitive Edition’ın Fragmanı Sizi Lost Heaven’a Götürüyor

Sonunda PC Gaming Show sırasında Mafia: Definitive Edition için ilk anlatı fragmanını gördük ve muhteşem görünüyor. Fragmanı mutlaka kontrol edin.

Mafya: Definitive Edition 28 Ağustos’ta PC, PS4 ve Xbox One’da çıkıyor ve sizi taksi şoförü Thomas Angelo’nun mafya ile yatağa girdiği Lost Heaven dünyasına geri getiriyor. Orijinal 2002 Mafya oyununun kapsamlı ve temelli bir yeniden yapılandırması olan oyun “New Beginnings” fragmanı güzel tasarımı yeniden gösteriyor.

Fragmanın açılış sahnesinde Angelo, Detective Norman’ın karşısında tozlu köhne bir barda oturuyor ve yüz animasyonu ve ışık efektleri büyüleyici büyüleyici görünüyor. Daha sonra, eski 30’ların arabalarındaki krom kaplamanın yansıması ve yanan bir evin titreşen alevleri etkileyici ve Lost Heaven şehri, inanılmaz canlı ve katmanlı şekilde keşfedilmeyi bekliyor.

Definitive Edition, hepsi Mafia 3’ü kullanan aynı Illusion Engine tarafından desteklenen yeni diyalog, genişletilmiş arka planlar, ek kesme sahneleri ve yepyeni oyun dizileriyle orijinal oyundan daha fazla yetenekli şeklinde oyuna ekleniyor..

Ödüllü oyunun ultra HD remaster’ı, Mafia 2’nin HD remaster’ı ve Mafia 3’ün yeniden tanıtımını içeren Mafia: Trilogy’nin bir parçasıdır. 28 Ağustos’tan önce Mafia: Trilogy’nin dijital sürümünü satın alırsanız , PC, PS4 ve Xbox One’da Mafia 2: Definitive Edition ve Mafia 3: Definitive Edition’a hemen erişebilirsiniz. Mafia: Definitive Edition’ı piyasaya sürdüğü gün alacaksınız bu da bahsettiğimiz gibi 28 Ağustos’a denk geliyor. Tersine, üç oyunun tamamını ayrı olarak satın alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Black Pearl'i Nasıl Alırsınız?

Hack & Slash

Lost Ark Avrupa Ne Zaman Çıkıyor?

RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Headless Monkey Captain Journal Lokasyonları

RehberSkyrim

Skyrim'de Görünmezlik İksiri Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Spider-Man: Miles Morales Bu Sene PS5 İçin Çıkıyor