Minecraft DungeonsRehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons Rehber – Bütün Gizli Seviyelere Nasıl Ulaşırsınız?

#MinecraftDungeons, aile dostu bir zindan tabanlı oyun, ancak oyunda rahat bir koşudan ve oynarken gördüklerinizden daha fazlası var. Aslında daha fazla yağma ve mücevher için büyük fırsatlar olan bir avuç gizli seviyeye ev sahipliği yapıyor. Normal aşamalar gibi, bu gizli aşamalar da istediğiniz sıklıkta tekrarlanabilir, ancak önce bunları bulup kilidini açmanız gerekir.

Toplamda 14 standart macera aşamasına ek olarak beş gizli aşama vardır. Gizli aşamaların bulunmasını zorlaştıran bir unsur, Minecraft Dungeons’da seviyelerin rastgele üretilmesidir. Bu zindanların girişlerinin bir yere sabitlenmediği ve sürekli olarak bir sahnede aynı yerde olmadığı anlamına geliyor. Bu, aslında hiç girişi olmayan bir sahneye girebileceğiniz belki de kapıyı hiç bulamaycağınız anlamına mı geliyor. Yine de size bulanabilecek yerleri gösterelim.

Bununla birlikte, genellikle, gizli sahne girişleri bazı belirtiler ile işaretlenir ve birkaç güvenilir alanda size işaretler verebilir. Aşağıda nereye bakacağınızı özetledik ve görmüyorsanız tekrar Kampa geri dönüp tekrar deneyin. Bunlar herhangi bir zorlukta bulunabilir ve bu tüm zorluk seviyelerinde kilidini açacaktır, bu yüzden en kolay zorluğa ayarlayın, böylece düşmanları çok fazla endişelendirmeden girişi aramak için acele edebilirsiniz. Ve bir seviyeyi iyice taramanız gerekiyorsa, bazılarında olduğu gibi, yarı saydam mini haritanızı açtığınızdan emin olun ve sarı yön okunu takip etmeyin.

Creepy Crypt (Creeper Woods’dan erişim)

Bu gizli düğme, genellikle ana yoldan sola ayrılan bir yolda, Creepy Woods’ta oldukça düzenli şekilde bulunabilir. Creepy Crypt haritasına sahip bir alana götürecek ağaç ve çalılıkların arasında bir düğme hedefiniz olmalı.

Soggy Cave (Soggy Bataklığı’ndan erişim)

Soggy Cave, ya diğerleri gibi düzenli olarak yerleştirilmediği ya da haritanın diğerlerine göre biraz daha karmaşık olmasından kaynaklı bulunması daha zor alanlardan biridir. Bazı dağlara sıkışmış bir tapınak girişi olan taş bir yapı üzerinde bir fener arayın.

Arch Haven (Kabak Meralarından erişim)

Bulması en zor gizli sahne olan Arch Haven, son derece tutarsız bir aşamaya girer ve bulmak için birkaç girişimde bulunabilir. Genellikle, en iyi ihtimaliniz büyük taş surları gördüğünüzde sağa doğru ilerlemektir. Giriş doldurulmuşsa, bu yönde bir gemi bulacaksınız. Tek seferde bulamayabilirsiniz. Denemeye devam edin.

Underhalls (Highblock Salonlarından erişim)

Arch Haven’dan farklı olarak Underhalls, erişilmesi en kolay aşamalardan biridir. Giriş neredeyse her zaman Highblock Salonlarında görünür ve önyükleme yapmak için sahnenin başlangıcına yakındır. Duvardan asılı iki kalkanın olduğu ilk merdivenlerden birinin yakınında bir alan arayın.

Secret Cow Level

Görüntü – Eurogamer – Minecraft Dungeons Rehberinden

Son gizli aşama en karmaşık olanıdır, çünkü tüm ana aşamalara dağılmış dokuz rune bulmayı içerir. Hepsini derledikten sonra onları kampınızdaki kiliseye yerleştirebilirsiniz ve bu da gizli inek seviyesine giden yolu açacaktır. Tüm runeleri bulma konusunda yardım için özel Rune Kılavuzumuza bakın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
MinecraftRehber

Netherite Ingots Craftlama Netherite Ekipmanı Yapma

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Mermiyi Sektirmemek İçin En İyi Ayarlar

MinecraftRehber

Minecraft'ta Ejderha Yumurtası (dragon egg) Kuluçkalama

AksiyonRehber

Watch Dogs Legion Bloodline Çalışmıyorsa Nasıl Oynarsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Dungeons – Fox Armor Nasıl Alınır?