Minecraft DungeonsRehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons – Renegade Armor Nasıl Bulunur?

#MinecraftDungeons ‘da , silahlar ve zırhlar, kullanım sırasında oyuncuya özel bonuslar sunan benzersiz varyantlara sahiptir. Renegade zırhı için de durum böyle. Bu kılavuzda, Minecraft Dungeons ‘da Renegade zırhını nerede bulacağımızı açıklayacağız.

Minecraft Dungeons’da Renegade Zırhı Nasıl Alınır?

Ne yazık ki, Minecraft Dungeons’da Renegade zırhını nerede bulacağınızı söylemek zor, çünkü oyunda tam olarak bir yer yok. Oyuncunun ellerini bu zırh üzerine alabilmesinin tek yolu, düşmanlardan yağma olarak rastgele düşmesi veya oyun boyunca dağılmış hazine sandıkları içinde bulunmasıdır.

Ancak bu, birçok oyuncunun zaman içinde bu eşyayaı bulma ihtimalleri olduğu için tüm umudunun kaybolduğu anlamına gelmez! Renegade zırhı +% 25 Mele Saldırı Hızı, +35 Hasar Azaltma ve +20 Silah Hasar Arttırma Aura gibi oldukça sağlam avantajlar sunar. Bu yüzden kesinlikle oynarken gözünüzü bu eşyaya kilitlemek isteyeceksiniz. Sonuç olarak ise, düşmesini sağlamak için özel olarak yapacak bir şey yok.

Alternatif olarak, oyuncular Renegade zırhını bulana kadar normal Mercenary zırh varyantına ilgi gösterebilirler. Bu aslında aynı eşya, ancak biraz daha düşük istatistiklerle. Oyuncu ayrıca, aşağıdaki görevlerde bir vites düşüşü olarak görülebileceğinden, Mercenary Zırhı bulma şansı biraz daha yüksektir.

  • Arch Haven
  • Cacti Canyon
  • Fiery Forge

Buna ek olarak, Mercenary zırh Renegade zırhının sahip olduğu avantajlardan ikisini de sunar, böylece onu benzersiz zırhın yerine koyar. Paralı asker zırhının istatistikleri aşağıdaki gibidir:% 35 Hasar Azaltma ve +% 25 Silah Hasar Arttırma Aura. Yani eksik olan tek şey yakın dövüş saldırı hızıdır ve oyun tarzınıza bağlı olarak, bu çok önemli olmayabilir. Diğer Minecraft Dungeons rehberleri için aşağıdaki listemizi kontrol edebilirsiniz.

[ctu_ultimate_oxi id=”23″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Kule Nasıl İnşa Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft’ta Atlar Nasıl Çiftleştirilir?