Modern WarfareNişancı OyunuRehber

Modern Warfare’de Kali Sticks, Yeni Yakın Dövüş Silahı Nasıl Açılır?

Modern Warfare Kali Sticks, Modern Warfare Fennec ve CR-56 Amax ile birlikte Sezon 4’te tanıtılan yeni bir silahtır. Kali Sticks, Call of Duty Modern Warfare’de bir yakın dövüş silahıdır ve battle pass’de diğer açılabilir silahları bulurken, bu yakın dövüş silahı bir meydan okuma tamamlandığında açılır. Modern Warfare Kali Sticks’i nasıl alacağınızı merak ediyorsanız, bilmeniz gereken her şeyi okuyun.

Modern Warfare Kali Sticks nasıl açılır?

Modern Warfare Kali Sticks’in kilidini açmak için belirli bir battle pass’e ulaşmanız gerekmediğinden, bunları nasıl elde edersiniz? Neyse ki, aslında oldukça basit. Kali Sticks’in kilidini açmak için 15 farklı maçta kayarken Combat Knife ile üç kez öldürmeniz gerekiyor.

Bu göründüğünden daha kolaydır; Double Time’da gezin, küçük bir haritada oynayın ve sprint yapın. Öldürmeden önce 15 ayrı maçta yapman gerekiyor. Bu, henüz almadıysanız Combat Knife’ı Gold’a geliştirmenin harika bir yoludur. Arkadan Riot Shield koymanızı tavsiye ederim, böylece arkadan vurulmazsınız.

Kali Sticks, Modern Warfare’de, farklı bir cildin aksine, Savaş Bıçağı’ndan ayrı olan ilk yakın dövüş silahıdır. Sonuç olarak, çok daha hızlı bir saldırı hızına sahiptir – cidden, bunlarla hızlı bir şekilde savaşabilirsiniz. Kali Sticks Altın kamuflaj alabilirsiniz, bu şekilde hesabınızda daha güzel duracaktır.

[ctu_ultimate_oxi id=”7″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Premium Thick Hide Nerede Bulunur?

AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Uyuma, Dinlenme ve Moral Arttırma Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA 5’te Nasıl CEO Olunur?