AksiyonRol Oyunu

Yeni Gothic Aksiyon RPG Morbid: The Seven Acolytes

Morbid: Seven Acolytes bu yıl PC ve konsollara gelen yeni bir gotik aksiyon RPG’sidir.

Future Games Show’daki açıklama, geliştiriciden gelen korkunç “Soul Benzeri” RPG’yi kanla desteklenmiş grafikleriyle gördük. Seven Acolytes’i yenmek ve krallığı kurtarmak için savaşırken Dibrom’un son Striver’ı olarak oynayacaksınız.

Basın açıklamasında, “Morbid oyuncularının zenginliklerini kana susamış karşılaşmalar ve zengin, emici bir lore ile test etmelerini sağlayacak.” “Zorlu düşmanlar, mini patronlar ve unutulmaz büyük ölçekli patronlar tamamen arka plan müziği ile savaşı, oyuncunun Morbid dünyasında yaşayacağı vahşi karşılaşmalardan bazıları.”

“Düşman Mornia dünyasında başarılı olmak için, oyuncular oyunda ilerledikçe keşfedilecek mevcut muharebe ve özelleştirme seçeneklerine hakim olmak zorunda kalacaklar. Oyuncular, görevler, avantajlar, rünler yağma ve yükseltme aracılığıyla karakterlerini ve teçhizatlarını geliştirmeye zorlanacaklar. Böylece Seven Acolytes’i yenerek krallığı özgür bırakabilirsiniz! “

Özellikleri “epik, acımasız patron karşılaşmaları”, çeşitli ortamlar ve “dünya çapında buluşmak için NPC’lerle derin, sürükleyici lore” içerir.

Ayrıca 25 adet “benzersiz” yakın dövüş silahı ve bununla birlikte başka birkaç silah daha var. Oyun ayrıca tamamen geniş bir orkestrayla icra edilmiş bir film müziği içeriyor.

Morbid: Seven Acolytes’in Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a gelmesi bekleniyor, ancak henüz onaylanmış bir çıkış tarihi yok.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call Of Duty: Warzone Arayüz Güncellemesi Oyun Deneyimini Arttırıyor