AksiyonRol Oyunu

Mortal Shell’den Kaotik Bir Fragman Yayınlandı

#Souls benzeri bir aksiyon rol yapma oyunu olan Cold Symmetry’nin #MortalShell ‘i, IGN’nin Summer of Gaming etkinliğinin bir parçası olarak yeni bir oyun fragmanı yayınladı.

FromSoftware’s Dark Souls’un başarısı, tüm Souls benzeri aksiyon rol yapma oyunlarının geliştirilmesine başlamanın yolunu açtı. FromSoftware, stüdyo ve George R.R. Martin arasında uzun zamandır beklenen Elden Ring ile sonuçlanan bir işbirliği ile elbette oyunlar geliştirmeye devam ediyor, ancak Cold Symmetry’nin Mortal Shell’i gibi oyunlar da umut vaat ediyor.

Oyunun web sitesine göre, Mortal Shell, oyuncuların akıl sağlığını ve dayanıklılığını “stratejik, kasıtlı ve affetmez” savaş ve ana karakterinin mağlup savaşçılara sahip olmasına ve farklı savaş stillerine hakim olmasına izin veren eşsiz bir mekanikle test etmeyi vaat eden bir oyun. Mortal Shell ilk olarak Nisan ayında Cold Symmetry’nin ilk oyunu olarak ilan edildi, ancak bugün daha önce resmi bir oyun fragmanı yayınlanana kadar hepsi nispeten sessiz kaldı.

Yayınlanan fargmana bakacak olursak Mortal Shell’in ıssız ve ruhani dünyasında uçurumdan rakipleri tekmelemek gibi ağır hareketlerle ve vahşi hareketlerle dolu bir savaş sistemine sahip olacağı anlaşılıyor.

Yeni fragman, coronavirüs endişeleri nedeniyle E3 gibi diğerlerinin iptalini izleyen son birkaç ay içinde ilan edilen ve çıkarılan birçok dijital salt oyun vitrinden biri olan IGN’nin Summer of Gaming etkinliğinin bir parçası olarak geliyor. Mortal Shell ile ilgilenenler için en ilginç detay, oyunun resmi Discord grubunun bir parçası olan kişiler için 3 Temmuz’da bir beta açılacağı açıklandı.

Fragmanı buradan ya da yazının başında bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Mortal Shell, PC, PS4 ve Xbox One için 2020 yılının üçüncü çeyreğinde yayınlanacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
BiomutantRehber

Biomutant: Mutations Hakkında Bilmeniz Gerekenler

BiomutantRehber

Biomutant'ta En İyi Two-Handed Crush Silahı

BiomutantRehber

Biomutant'ın Saboteur'u İçin En İyi Buildi Açıklıyoruz

BiomutantRehber

Biomutant Başlangıç Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite ve Twitch Hesapları Nasıl Bağlanır? – Loot Kazan