AksiyonRol Oyunu

Mortal Shell’den Kaotik Bir Fragman Yayınlandı

#Souls benzeri bir aksiyon rol yapma oyunu olan Cold Symmetry’nin #MortalShell ‘i, IGN’nin Summer of Gaming etkinliğinin bir parçası olarak yeni bir oyun fragmanı yayınladı.

FromSoftware’s Dark Souls’un başarısı, tüm Souls benzeri aksiyon rol yapma oyunlarının geliştirilmesine başlamanın yolunu açtı. FromSoftware, stüdyo ve George R.R. Martin arasında uzun zamandır beklenen Elden Ring ile sonuçlanan bir işbirliği ile elbette oyunlar geliştirmeye devam ediyor, ancak Cold Symmetry’nin Mortal Shell’i gibi oyunlar da umut vaat ediyor.

Oyunun web sitesine göre, Mortal Shell, oyuncuların akıl sağlığını ve dayanıklılığını “stratejik, kasıtlı ve affetmez” savaş ve ana karakterinin mağlup savaşçılara sahip olmasına ve farklı savaş stillerine hakim olmasına izin veren eşsiz bir mekanikle test etmeyi vaat eden bir oyun. Mortal Shell ilk olarak Nisan ayında Cold Symmetry’nin ilk oyunu olarak ilan edildi, ancak bugün daha önce resmi bir oyun fragmanı yayınlanana kadar hepsi nispeten sessiz kaldı.

Yayınlanan fargmana bakacak olursak Mortal Shell’in ıssız ve ruhani dünyasında uçurumdan rakipleri tekmelemek gibi ağır hareketlerle ve vahşi hareketlerle dolu bir savaş sistemine sahip olacağı anlaşılıyor.

Yeni fragman, coronavirüs endişeleri nedeniyle E3 gibi diğerlerinin iptalini izleyen son birkaç ay içinde ilan edilen ve çıkarılan birçok dijital salt oyun vitrinden biri olan IGN’nin Summer of Gaming etkinliğinin bir parçası olarak geliyor. Mortal Shell ile ilgilenenler için en ilginç detay, oyunun resmi Discord grubunun bir parçası olan kişiler için 3 Temmuz’da bir beta açılacağı açıklandı.

Fragmanı buradan ya da yazının başında bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Mortal Shell, PC, PS4 ve Xbox One için 2020 yılının üçüncü çeyreğinde yayınlanacak.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

AksiyonHaberStar Wars Serisi

Star Wars Outlaws Oyun Süresi Kaç Saat?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

HaberRol OyunuStarfield

Starfield's Shattered Space DLC Duyuruldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite ve Twitch Hesapları Nasıl Bağlanır? – Loot Kazan