Hayatta Kalma

The Red Solstice 2: Survivors Oynanış Videosu Gösterildi Ve Çıkış Tarihi Açıklandı

#Ironward, 2015’ten sonra #TheRedSolstice ‘e devam ediyor ve Steam üzerinden demo sürümünün çıkış tarihi ile birlikte oyun için açıklama fragmanı yayınlandı.

Red Solstice, 2015 yılında piyasaya sürülen bir oyundur ve oyunun sert doğası sayesinde yeni gelenlerin oyuna başlaması zor olduğu için asla çığır açan bir hit olmadı. Bununla birlikte, bunu oynayanlar, imkansız görünen zorlukların yanı sıra onları aşmanın tatmin edici hissini sevdiler.

Red Solstice 2: Survivors, 2020’de bir noktada serbest bırakılacak, ancak kesin tarih şu anda bilinmiyor. Parlak tarafta, aşağıda gösterilen oyun fragmanının yanı sıra kullanılabilir bir ücretsiz demo tarihi açıklandı. Steam Festivali’nin bir parçası olacak ve demo 16-21 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek.

Oyunun kendisine gelince, oyuncular sekiz oyunculu modu diğer birçok özellikle birlikte deneyebilecekler. Aralarından seçim yapabileceğiniz toplam beş sınıf olacak:

  1. Assault
  2. Marksman
  3. Medic
  4. Recon
  5. Heavy Support

Oyun gerçek zamanlı bir aksiyon stratejisidir. Bu kategori tanımı geniş olabilir, ancak muhtemelen olduğu gibi tanımlamak en iyisidir. Türü karşılaştırmak için bir şeye ihtiyacınız varsa, Commandos ya da Desperados düşünün, ancak çok gizli olmadan, çok daha fazla eylem ve ekibin sadece bir üyesini kontrol ederken diğer oyuncular geri kalanını kontrol eder.

Steam’de listelenen donanım gereksinimleri oldukça düşüktür, bu yüzden Red Solstice 2’ye bir şans vermeyi düşünüyorsanız, 2020’deki herhangi bir bilgisayar onu çalıştırmak konusunda zorlanmayacaktır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberValheim

Valheim'de Thunder Stone Nasıl Elde Edilir ve Bir Obliterator Nasıl Yapılır?

RehberValheim

Valheim - Darkwood için Katran Nasıl Bulunur? Valheim Katran Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Ekipmanlar ve Silah Tipleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg 7.3 Güncellemesi C4 Patlayıcı ve Araç Dayanıklılığı Değişikliğini Oyuna Ekliyor