AksiyonHack & Slash

Path of Exile: Harvest’da Canavar Çıkarıp Kesebiliyorsunuz

#GrindingGearGames, #PathofExile : #Harvest için yaşam gücü ve benzersiz ödüller için hasat edilebilecek kendi yaşam bahçeleriniz gibi gelecek eklemelerden bazılarını gösteren bir fragmanı yayınladı.

Path of Exile: Harvest’ın 19 Haziran 2020’de başlaması planlanıyor ve bunun Farmville olmadığından emin olabilirsiniz. Yeni genişlemenin çok daha uğursuz tonları var ve oldukça heyecan verici bir kavram.

Path of Exile: Harvest, “Oshabi, gizemli gücün eski bir bahçesi olan Kutsal Korusu yetiştiriyor. Tehlikeli düşmanlara dönüşen ve Yaşam Gücünü eşyalarınıza göz diken tohumlar”, diye yazdı.

Yolculuklarında, Path of Exile oyuncuları Oshabi’nin portalı üzerinden Kutsal Koruya gidebilecekler ve Seed Cache bulacaklar. Oraya vardığınızda, eski canavarların mistik güçlerini kullanarak her türlü canavarı yetiştirebilirsiniz.

Beklediğiniz gibi, daha düşük seviyedeki canavarların büyümesi oldukça kolaydır, ancak daha tehlikeli olanı, hem büyüme hem de hasat söz konusu olduğunda daha zor olacaktır. Bazı egzotik tohumlar belirli koşullar gerektirir ve bahçenize ekmek için borular, kondansatörler ve dağıtıcılar kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Assassin’s Creed: Valhalla'da Son Seviye Kaç?

Bu, Kutsal Koruyu kişisel ve özelleştirilebilir savaş alanlarınız haline getirir, Sürgün Yolu yapınız ile birlikte gözlerinizi ayarladığınız ödüller için daha kolay avlanır. Ersi, Janaar ve Namharim gibi şeyleri toplamak kolay olmayacak, ama buna değecek.

“Grove’da mağlup ettiğin her canavar sana bir işçilik seçeneği sunuyor. Bu güçlü el sanatlarından birini gerçekleştirmek yeni hasat ettiğin canavarlardan Lifeforce’u tüketiyor” şeklinde açıklama yapıldı.

Path of Exile: Harvest ayrıca iki elle kullanılan silahlar ve yeni pasif kümeleri için daha iyi destek gibi pasif beceri ağacına da iyileştirmeler getiriyor. Çeşitli yakın dövüş becerileri slam olarak sınıflandırılacak, mevcut beceriler de görsel revizyonlar alacak.

Konuyla ilgili resmi web sitesinde daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonRehberRol Oyunu

Demon’s Souls'ta En İyi 5 Silah

AksiyonUzay Temalı Oyunlar

Elite Dangerous Ücretsiz Oluyor

AksiyonRehberRol Oyunu

Watch Dogs: Legion - Hızlı Seyehat ( Fast Travel) Nasıl Açılır?

AksiyonRehberRol Oyunu

Watch Dogs: Legion Karakter Yaratma Ekranı Detayları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Dungeons – Spider Armor Nerede Bulunur?