Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Strateji

A Total War Saga: Troy Yayınlandığı İlk Gün Ücretsiz Verilecek

#CreativeAssembly, #ATotalWarSaga: #Troy ‘un şimdiye kadar sessizliğini kırmak için bazı yerlerde birkaç blog yazısı ile oldukça sıkılaştırıldı ve şimdi müthiş haberler yayınladılar. #epicgamesstore

A Total War Saga: Troy, Epic Games Store üzerinden 13 Ağustos 2020’de yayınlanacak ve oyunu ilk 24 saatte indiren oyuncular için ücretsiz olacak. Bir kere Epic Games üzerinden ücretsiz alınan oyun ömür boyu Epic Games Store üzerinden oynanabilir.

Bir Total War Saga: Troy, elbette, oyuncuların Aşil, Hector ve diğer efsanevi kahramanlar olarak oynayacağı Bronz Çağ’da, efsanevi bir kentte geçiyor. Şehri savunmak veya yıkmak isteyip istemediğiniz kararınız olacaktır.

“Epic sayesinde, lansman gününde ücretsiz olarak Total War unvanı sunabiliyoruz. Oyuncularımız için yapabileceğimiz çok heyecan verici bir şey”, diyor Sega Europe’un baş stüdyoları subayı Tim Heaton. “Bu sadece Troy’un masallarını ve efsanelerini Epic’in devasa platformu aracılığıyla geniş bir kitleye getirebileceğimiz anlamına gelmiyor, aynı zamanda yeni oyuncuların Total War’u ilk kez deneyecekleri ve serinin benzersiz oyun deneyimini yaşayacakları anlamına geliyor. ”

Creative Assembly, A Total War Saga’nın sağlanmasında büyük bir iş yapmış gibi görünüyor. Bu, burada bahsettiğimiz Bronz Çağı, bu açıdan otantik silahlar da bekliyoruz.

Duyurunun tamamını burada bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Strateji

Yeni NCSoft RTS oyunu duyuruldu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Age of Empires 4

Age of Empires 4 önümüzdeki hafta güncellenecek, güncelleme detayları yazımızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sony’nin PlayStation 5 Etkinliği İçin Yeni Tarih Verildi