Strateji

A Total War Saga: Troy Yayınlandığı İlk Gün Ücretsiz Verilecek

#CreativeAssembly, #ATotalWarSaga: #Troy ‘un şimdiye kadar sessizliğini kırmak için bazı yerlerde birkaç blog yazısı ile oldukça sıkılaştırıldı ve şimdi müthiş haberler yayınladılar. #epicgamesstore

A Total War Saga: Troy, Epic Games Store üzerinden 13 Ağustos 2020’de yayınlanacak ve oyunu ilk 24 saatte indiren oyuncular için ücretsiz olacak. Bir kere Epic Games üzerinden ücretsiz alınan oyun ömür boyu Epic Games Store üzerinden oynanabilir.

Bir Total War Saga: Troy, elbette, oyuncuların Aşil, Hector ve diğer efsanevi kahramanlar olarak oynayacağı Bronz Çağ’da, efsanevi bir kentte geçiyor. Şehri savunmak veya yıkmak isteyip istemediğiniz kararınız olacaktır.

“Epic sayesinde, lansman gününde ücretsiz olarak Total War unvanı sunabiliyoruz. Oyuncularımız için yapabileceğimiz çok heyecan verici bir şey”, diyor Sega Europe’un baş stüdyoları subayı Tim Heaton. “Bu sadece Troy’un masallarını ve efsanelerini Epic’in devasa platformu aracılığıyla geniş bir kitleye getirebileceğimiz anlamına gelmiyor, aynı zamanda yeni oyuncuların Total War’u ilk kez deneyecekleri ve serinin benzersiz oyun deneyimini yaşayacakları anlamına geliyor. ”

Creative Assembly, A Total War Saga’nın sağlanmasında büyük bir iş yapmış gibi görünüyor. Bu, burada bahsettiğimiz Bronz Çağı, bu açıdan otantik silahlar da bekliyoruz.

Duyurunun tamamını burada bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Savaş Oyunları

WW1 Verdun Western Front Ücretsiz Al

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

RehberTWD Survivors

TWD: Survivors'da En Etkili Kaynak Toplama İpuçları #1

RehberTWD Survivors

Hızlı Güç Artırmak İçin İpuçları - The Walking Dead: Survivors

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sony’nin PlayStation 5 Etkinliği İçin Yeni Tarih Verildi