AksiyonNişancı Oyunu

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Sonbaharda Çıkış Hedefliyor

Keskin nişancı dolu devam oyunu, bu yılın ilerleyen günlerinde piyasaya sürülecek ve şu an piyasada olan konsollar için çıkacak. Yeni nesil konsollar için durum şu an net değil.

Yaklaşan gizli aksiyon oyunu Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin ilk resmi sözü Mart ayının sonlarında ortaya çıktı, ancak o zamandan beri oyunla ilgili somut bilgiler alamıyoruz taki düne kadar. Geliştirici CI Games, daha doğrusal keskin nişancı deneyiminin “bu sonbaharda” PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanacağını doğruladı. Kesin bir tarih ise daha sonra verilecek.

Muhtemelen ilk oyunu takip eden daha gelişmiş bir deneyim sunacak bu yeni oyun Sniper Ghost Warrior Contracts 2 konuyla ilgili daha fazla bilgi sunmuyor. Oyuncuların bir kısmı ise bu oyunda soğuk bir ortamda değil sıcak bir haritada oynayacaklarına inanıyor. Bir kaç ay içinde daha fazla detay almayı umuyoruz.

Ayrıca Bakınız:   Cyberpunk 2077 Yeni Fragmanı Night City'yi Detaylı Gösteriyor
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberRol Oyunu

Demon’s Souls'ta En İyi 5 Silah

AksiyonRehberRol Oyunu

Watch Dogs: Legion - Hızlı Seyehat ( Fast Travel) Nasıl Açılır?

AksiyonRehberRol Oyunu

Watch Dogs: Legion Karakter Yaratma Ekranı Detayları

AksiyonRehberRol Oyunu

Ghost of Tsushima: Legends'da Honor Kazanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Dungeons Dünya Rehberi Haritalar ve Zindanlar