Yarış Oyunları

Need For Speed: Hot Pursuit Remaster Yapılacak

Need For Speed: Hot Pursuit – belki de serinin şimdiye kadarki en iyi oyunu- Nintendo Switch de dahil olmak üzere PC ve konsollar için bu yıl yeniden yayınlanacak.

Bu, EA’nın bu hafta bahsettiği bazıları açıklanan bazıları açıklanmayan yedi oyundan biri olacak ve Venturebeat raporuna göre, 2020’nin sonundan önce Switch’e gelecek. Need For Speed: Hot Pursuit başlangıçta PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için 2010’da piyasaya sürüldü. Bir çok kişinin ve oyuncunun ilgisini çekmeyi başarmıştı.

Venturebeat’in raporuna göre Switch’e, Neighborville, Plants vs.Zombies Battle ve Velan Studios’tan yeni bir EA Orijinal “indie” oyunun listenin diğer oyunlarından.

Bu üç başlık, FIFA 21, Apex Legends, Burnout Paradise ve Lost in Random için Nintendo Switch için önceden duyurulmuş EA serisine katılacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Forza Horizon 4Rehber

Forza Horizon 4'te Araba Geliştirme ve Modifiye

Forza Horizon 4Liste

Forza Horizon 4'de En Pahalı Arabalar

Yarış Oyunları

Need for Speed Heat, Yeni Güncellemesi Crossplay'i Aktif Edecek

Yarış Oyunları

Project Cars 3 Açıklandı, Bu Yaz Piyasaya Sürülecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call Of Duty: Warzone Ve Modern Warfare Grau’yu Çok Yakında Nerfleyebilir