RehberRol Oyunu

The Last of Us 2 – Bank Safe Code Konumu

The Last of Us 2’de, cephane, işçilik malzemeleri ve karakter yükseltmeleri gibi çeşitli değerli öğeleri içeren kasaların kilidini açmak için güvenli kodlar kullanılır. Bu kılavuzda, bankanın kasasının kilidini nerede ve nasıl açacağınızı açıklayacak ve bankanın kasa kodunu vereceğiz.

The Last of Us 2 Banka Güvenlik Kodu | Banka kasası nasıl açılır?

Banka kasası Westlake Bank’ta oyuncu The Last of Us Part 2’deki Downtown Seattle bölümüne ilk geldiğinde bulunur. Seviye başladığında, duvar boyunca sola dönün ve yakında bir sürü yıkık binalar ve moloz gibi görünen bir şey göreceksiniz. Dikkatli bakarsanız, WestBank işaretini harap bir binanın üzerinde görmelisiniz. Daha sonra, moloz boyunca ilerlemek ve Westlake Bank kalıntılarına girmek isteyeceksiniz. İçeri girdikten sonra, birkaç enfekte gördüğünüz küçük bir alana atlayacaksınız.

Bu enfekte olmuşlar ve Clickers’ı alt ederken gizlilik kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Enfekte olanlar halledildikten sonra, bankanın geri kalanını keşfedin ve güvenli depo dolabı kapısını bulun. Bu odayı bulduktan sonra, yerde bir çanta görmelisin. Arayın ve Banka Soygun Planı Notunu bulun. Bu not size 602306 olan banka güvenli kodunu verecektir.

Banka güvenlik kodunu aldıktan sonra, yakındaki kasayı bulun ve kodu girin. Doğru bir şekilde girdiyseniz kasa açılır ve kasadaki kutuda bir banka soyguncusu Antik Yüzük, bir pompalı tüfek bulacaksınız ve elbette diğer bazı yararlı öğeler. En kısa zamanda enfekte olanların bazıları lobide görüneceğinden ayrılırken kavgaya hazır olun. Ayrıca bu adamları oyunun bu noktasında biraz zor olabileceğinden halletmek için gizliliği kullanmayı unutmayın.

[ctu_ultimate_oxi id=”27″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Civilization 6 – Sınırları Açmalı Mısınız?