Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Rol Oyunu

The Last Of Us 2, PS4′ Özel Olup En Çok Satan Oyun Oldu

Yıllarca süren geliştirme ve birkaç gecikmeden sonra, The Last of Us 2 sonunda çıktı ve satış rakamları PS4’e özel rekorlar kırıyor.

Yılın en çok beklenen oyunlarından biri The Last of Us 2‘nin yaşayacak çok şeyi vardı. Hayranlar Ellie ve Joel’in hikayesini devam ettirmek için heyecanlandılar ve sızan spoiler bile bu bekleyişe zarar veremedi. Şimdi oyun PS4’e özel satış rekorlarını kırmaya hazır gibi görünüyor.

Naughty Dog için, çalışanları yüreklerini ve ruhlarını oyuna koydu ve iyi satışlar tüm bu çabayı doğrulayacaktır. Çıkışıyla birlikte dünyada bir çok farklı tartışmaya neden olan oyun, hayranlarını da ikiye böldü. The Last of Us 2 için kalitenin ortası yoktur. Ya çok iyi ya da çok kötü gibi bir durum ortaya çıktı.

The Last of Us 2 ile, ilk satış rakamları oyunu en çok satan PS4’e özel olarak gösterdiğinden, güzel, tamamen farkına varılmış bir dünya yapmak için harcanan her zaman işe yaradı. Bu sayıların tam olarak paylaşılmadığı, ancak önceki en çok satan PS4’e özel “Uncharted 4’ten% 1 daha yüksek” olduğu belirtiliyor. Bu sayı dijital satışları içermez, bu nedenle çarpanlarına göre, The Last of Us 2, Uncharted 4’ün rekorunu kırmaya hazır görünüyor. Bu haber, oyunun İngiltere’deki en çok satan oyun PS4 oyunu olarak ilan edilmesine dayanıyor.

Bazı şikayetler geçerli olsa da, olumsuz yorumların birçoğu anlayışlı eleştiriler sunmamaktadır. Özellikle tüm pazarlama ve hype göz önüne alındığında, oyuna aşık olmamanız son derece mantıklı, ancak bu kullanıcı gözden geçirme puanları hayranların oyunu almasını ve tadını çıkarmasını caydırmadı.

Oyun, grafik şiddet tasvirleriyle tartışmaya mahkum oldu, ancak The Last of Us hayranları bunu gerçek bir satış noktası olarak görüyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

RehberRol Oyunu

Red Dead Redemption 1'i ne kadar sürede bitirebilirsin?

Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

AksiyonRol Oyunu

Atlas Fallen PC Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Far Cry 6 Oynanış ve Ayar Detayları Sızdırıldı (Söylenti)