RehberRol Oyunu

The Last of Us 2 – Çalışan Odası Kasa Kodu

Burada bahsedeceğimiz kasa tıpkı Dawntown Madison’da ki gibi orta yerde duruyor. Yani bulması gerçekten kolay bir kasa. Yine de bulmakta zorlandıysanız sizler için kısa bir rehber hazırladık. Buradaki yazımızı okuduktan sonra kasayı kolayca bulabilir ve şifreyi girip içindekileri alabilirsiniz. Kasamız kapıda şifreli kilitle kilitlenmiş bir çalışan soyunma odasında bulunuyor.

The Last of Us Part II’deki yeni enfeksiyon türlerinden biri olan Shamblers ile ilk karşılaştığınız bölgede bulunan bir dinlenme odasında bulacaksınız. Bu Seattle 1. Gün’de bulacağınız son kasa. Bundan sonra 2. Güne geçecek ve artık oradaki kasaları yağmalayacaksınız.

The Last of Us™ Part II

Kombinasyonun ipucu, arkadaki masalardan birinde bulunan bir kağıda yazılmıştır. Kombinasyonu öğrenmek için bir soda almanız gerektiğinden bahsediyor. Ve etrafta herhangi bir çeyrek olmadığı için, içerideki gazlı içeceklere ulaşmak için yakındaki soda makinelerinde camı kırmanız gerekecek. Bunlardan birinde üzerinde yazmanız gereken beş sayıdan üçü var. Diğer ikisini nereden edinebilirim? İşte bir ipucu: kombinasyonda henüz hangi sayıları kullanmadınız? Sadece cevabı arayanlar için, tam kombinasyon 1-5-2-4-3’tür.

[ctu_ultimate_oxi id=”27″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

7.3
İncelemeRol Oyunu

No Rest for the Wicked İnceleme

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Epic Games Store, Ücretsiz GTA 5 ile Birlikte Hızlı Bir Şekilde Büyüdü