RehberRol Oyunu

The Last of Us 2 – The Flooded City Kasa Şifresi

Sıradaki büyük vurgununuzu Flooded City’de yapabilirsiniz. The Last of Us 2’yi özellikle zor ve üzerinde oynayanlar gerçekten çok az ekipman ve diğer eşyalardan yağma yapabilecek. Bunun için gerçekten bu The Last of Us 2 kasalarına ihtiyacınız var. O halde bu kasayı bulmanız için aşağıdaki rehberimize detaylıca göz atın. Bu bölüm ayrıca bot bölümü olarak da tanınabilir.

Seattle 3. gününe giden 10. güvenli yolu bulacaksınız. Sürat teknesini aldıktan sonra, alışveriş merkezi benzeri alanı terk edeceksiniz ve sonunda tekneyi bir binadan alacağınız bir noktaya ulaşacaksınız, ancak ilerlemeniz gereken bir kapı bulunuyor. Tekneden çıktığınızda, yakındaki bir kafesli alanı fark edeceksiniz – kasanın olduğu yer burası.

Kombinasyonu bulmak için üst kata tırmanmanız gerekir. Yine de devam etmek için bu şekilde gitmelisin, bu yüzden yolu takip edin. Üst katta, köşedeki bir gövdede bir saklanmış notu bulacaksınız – bu kombinasyonu ortaya çıkaracaktır. Kasayı gizleyen kafese ulaşmak için, bir sepeti ikinci kattaki bir duvardan bir delik açacak şekilde hareket ettirmeniz gerekir. Notu kaçırdıysanız ve daha önce tekneye geri döndüyseniz, kombinasyon 70-12-64’tür.

[ctu_ultimate_oxi id=”27″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
New World Geliştiricileri İlerleme Sistemi ve Crafting Hakkında Bilgi Verdi