Strateji

The Lord of the Rings: Rise to War – Yeni Mobil Strateji Oyunu

NetEase ve Warner Bros.Interactive Entertainment, yeni Yüzüklerin Efendisi oyunu üzerinde birlikte çalıştıklarını açıkladı.

The Lord of the Rings: Rise to War, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir strateji oyunudur. Orijinal üçlemenin dört bir yanından tanınmış karakterler ve konumlarla uyumlu, Tolkien’in fantezi dünyasının “görsel olarak çarpıcı ve tamamen sadık bir yorumu”nu sunmayı amaçlıyor.

Duyuru ilk olarak Niko Partners analisti Daniel Ahmad tarafından tespit edildi ve paylaşıldı. Tam basın bülteni burada mevcuttur.

NetEase CEO’su William, “Yüzüklerin Efendisi, dünyadaki en etkili ve en ünlü edebi eserlerden biridir ve Warner Bros.Interactive Entertainment ile küresel oyuncular için başka bir heyecan verici oyun sunmak adına tekrar çalışabildiğimiz için çok mutluyuz. Derin mobil oyun geliştirme deneyimimiz, birinci sınıf Ar-Ge ekibimiz ve dünyanın en köklü mobil oyun pazarlarındaki artan başarımızla, bu canlı karakterleri ve ruhlu Orta Dünya havasını hayata geçirebileceğimizden ve küresel hayranları etkileyebileceğimizden eminiz. Yüzüklerin Efendisi’nin keyfini çıkarmanın yeni ve ilham verici bir yolu var. ” şeklinde açıklama yapıldı.

Şimdilik, açıkça The Lord of the Rings: Rise to War hakkında çok şey bilmiyoruz, ama şahsen EA’nın The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth için geride bıraktığı boşluğu doldurabileceğini umuyoruz.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberStrateji

Manor Lords: Hastalıkları Nasıl Tedavi Edersiniz?

RehberStrateji

Manor Lords: Değirmeni Tamir Edin

RehberStrateji

Manor Lords: Haydutları Nasıl Durdurursunuz ve Yağmayı Nasıl Önlersiniz?

HaberStrateji

Civilization Deneyimi Roguelike Strateji Oyununda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Red Dead Redemption 2 İşleri Sessizce Halletme Rehberi