Strateji

The Lord of the Rings: Rise to War – Yeni Mobil Strateji Oyunu

NetEase ve Warner Bros.Interactive Entertainment, yeni Yüzüklerin Efendisi oyunu üzerinde birlikte çalıştıklarını açıkladı.

The Lord of the Rings: Rise to War, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir strateji oyunudur. Orijinal üçlemenin dört bir yanından tanınmış karakterler ve konumlarla uyumlu, Tolkien’in fantezi dünyasının “görsel olarak çarpıcı ve tamamen sadık bir yorumu”nu sunmayı amaçlıyor.

Duyuru ilk olarak Niko Partners analisti Daniel Ahmad tarafından tespit edildi ve paylaşıldı. Tam basın bülteni burada mevcuttur.

NetEase CEO’su William, “Yüzüklerin Efendisi, dünyadaki en etkili ve en ünlü edebi eserlerden biridir ve Warner Bros.Interactive Entertainment ile küresel oyuncular için başka bir heyecan verici oyun sunmak adına tekrar çalışabildiğimiz için çok mutluyuz. Derin mobil oyun geliştirme deneyimimiz, birinci sınıf Ar-Ge ekibimiz ve dünyanın en köklü mobil oyun pazarlarındaki artan başarımızla, bu canlı karakterleri ve ruhlu Orta Dünya havasını hayata geçirebileceğimizden ve küresel hayranları etkileyebileceğimizden eminiz. Yüzüklerin Efendisi’nin keyfini çıkarmanın yeni ve ilham verici bir yolu var. ” şeklinde açıklama yapıldı.

Şimdilik, açıkça The Lord of the Rings: Rise to War hakkında çok şey bilmiyoruz, ama şahsen EA’nın The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth için geride bıraktığı boşluğu doldurabileceğini umuyoruz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Strateji

Yeni NCSoft RTS oyunu duyuruldu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Red Dead Redemption 2 İşleri Sessizce Halletme Rehberi