Mobil OyunStrateji

The Lord of the Rings: Rise to War Belirli Bölgeler İçin Beta Testine Başladı

The Lord of the Rings: Rise to War şimdi Avustralya ve Filipinler’de ilk kapalı beta testini başlattı. Test yaklaşık üç hafta sürecek şekilde ayarlandı ve oyuncular NetEase’in strateji destanına girerken, bazı erken oyun görüntüleri ortaya çıktı.

The Lord of the Rings: Rise to War, ilk kez Haziran ayında duyuruldu ve Tolkien’in Orta Dünya’sının “görsel olarak çarpıcı ve tamamen sadık bir yorumu” sunmayı vaat ediyor. The Lord of the Rings: Rise to War’da fit, fantezi serisinin en sevdiği karakterleri ve tanınmış yerleri olacak.

Beta ile birlikte önerilen özelliklerin haberleri geldi. Snapdragon 652 / Exynos 8890 / Kirin 950 CPU veya daha üstü CPU’ya sahip Android cihazların The Lord of the Rings: Rise to War oyununu sorunsuz çalıştıracağı ve daha iyi bir deneyim için 3 GB veya daha fazla RAM’e ihtiyacınız olacağı açıklandı. Bununla birlikte, bu daha geniş bir cihaz yelpazesi için hala optimize edilen bir geliştirme beta testi ile birlikte yapılacak.

Beta bittikten sonra tüm oyuncu ilerlemesi silinecek. Ayrıca, mevcut sürümde para kazandıran hiçbir özellik bulunmadığını da belirtmek gerekir.

Gelecekte bu bölgesel beta testlerinden daha fazlasını göreceğimiz anlaşılıyor, ancak küresel bir lansman için şimdilik tam bir tarih yok. Bu arada, yukarıdaki videoda bazı erken oyun görüntülerine göz atabilirsiniz.

Özelleştirmek için birim dizilimleri, oluşturmak için üsler ve yükseltilecek kahraman karakterleri ile oldukça basit bir mobil strateji oyununa benziyor. Daha fazla güncelleme, oyunun Facebook sayfası üzerinden gelecek. Bu sayede The Lord of the Rings: Rise to War strateji oyunu hakkında daha fazla şey öğrenebileceğiz.

Warner Bros., Çin mobil oyun devi NetEase ile ilk kez ortak olmadı. Çiftin Harry Potter RPG’si, Harry Potter: Magic Awakened, Mayıs ayında beta sürümüne geçti. Şu anda her iki oyunun da batıya doğru ilerlemesini gösterecek bir durum olmasa da yakın zaman içinde daha fazla bilgi verilmesi bekleniyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Strateji

Yeni NCSoft RTS oyunu duyuruldu

AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warframe, Inaros Prime Erişimi Bütün Platformlar İçin Aktif Edildi