Rol Oyunu

Torchlight 3 Erken Erişim Steam Üzerinden Başladı

Torchlight 3 artık Steam Erken Erişim’de mevcut ve 4 oynanabilir sınıf, 2 tam Elçi, onlarca görev, oyuncu tarafından oluşturulan özel Fort özelliği, 100’den fazla Efsanevi öğe ve çok daha fazlasını içeriyor.

Torchlight 3 Steam üzerinden 29.99 $ Karşılığı satılıyor, ancak şu anda resmi çıkış tarihi yok. Ancak, geliştirici Echtra Inc. bu Erken Erişim aşamasının “en az birkaç ay devam edeceğini ve oyunu daha da geliştirip yeni özellikler ekleyip oyuna son şeklini vereceğini” söyledi.

 

Tam sürüm, tam bir Act 3, yeni, henüz duyurulmamış bir oyun sonu deneyimi ve Torchlight 3’ü tek oyuncu modunda, internet bağlantısı gerektirmeyecek şekilde oynayabilecek.

Torchlight 2 2012’de piyasaya sürüldü. Geliştirici ekip Torchlight 3 ile önemli değişiklikler ve yeniliklerle oyuncuların karşısına çıktı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield konsol komutları ve nasıl kullanılacağıyla ilgili detaylı rehber!

Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call Of Duty: Warzone 200 Kişilik Modu Ekliyor