Battle RoyaleRehberWarzone

Warzone’da Kazanmanıza Yardım Edecek Bir Kaç İpucu

#InfinityWard Playlistlerle uğraşmaktan kaçınamamasına rağmen, #CallofDuty : #Warzone , battle royale meraklılarının yoğun bir kitlesini çekmeye devam ediyor. En iyi modlarından biri Plunder’dur ve bazı ipuçları ve püf noktaları bir araya getirdik.

Varsayılan olarak etkinleştirilen yeniden doğma ve yüklemelerle, hayatları yönetme ve gulagdan çıkma konusunda endişe etmeden, rakip takımlara karşı daha büyük oyunlarda dosh ve hedefleri korumaya daha fazla odaklanabilirsiniz.

Bununla birlikte, şansınızı en üst düzeye çıkarmak için yapabileceğiniz birkaç şey vardır ve çoğu zaman, savaştan kaçınmak, özellikle de kalabalık yerlerden uzak durup loot yapmak, bazı oyunlar için doğru tercih olabilir.

Farmland ilk tercihiniz olmalı

Warzone’un haritasındaki daha yerleşik yerler, oyun sonlarına doğru Battle Royale taktikleri için harika savunma pozisyonları sunma eğilimindedir, ancak Plunder’da çok yararlı değildir. Ve yine de çoğu oyuncu genellikle ve garip bir şekilde popüler alanlara atlamayı tercih ederler! Daha uzun binalar görüş hatları ve kuşatma potansiyeli sağlayabilirken, çok fazla kat ile bu yerler yağma veya sandık içermezler.

Havadaki konumunuza bağlı olarak yapabileceğiniz en iyi şey, daha az oyuncunun olduğu ama daha çok loot alabileceğiniz Farmland gibi bölgelere inmektir. Eğer gaz uygunsa, lootunuzu bitirdiyseniz, bir de helikopter buldunuz mu, içlere doğru baskı yapabilirsiniz.

call of duty warzone

Bankaları yoksay

Nakit para kağıt üzerinde oldukça etkili olabilir ama burada değil. Burada belirli bölgeler sizleri oldukça savunmasız bırakabilir. Bu açıdan uzak durun. En iyi seçiminiz daha temkinli bir oyun oynamaktır; kesinlikle gerekli olmadıkça ekiplerle meşgul olmayın.

Bazı hedefler belirleyin

Tipik “bu sandıkları bul” veya “bu alanı yeniden birleştir” hedeflerine yapılan ödeme, Plunder’da geleneksel bir BR turunda tamamlayacağınız şeylere kıyasla büyük ölçüde daha avantajlı.

Özellikle zafere giden yolu görmek için daha meyilli iseniz, onları görmezden gelmek aptalca olur, özellikle burada. Büyük miktarlarda nakit, özellikle de açılan kasaların her biri için yemeklerini hazırlayacakları sandıkların hızlı bir şekilde alınmasını sağlarlar.

call of duty warzone

Rehberde klasik bir durumdan bahsediliyor olabilir ama çoğunuzun oyuna girer girmez bunu yok saydığından eminiz. Battle royale’in asıl amacı kill almak değil sona kalmaktır. Bu açıdan kahramanlığı bırakarak daha sinsi oynamalı ve gözden kaybolmalısınız. Bu açıdan fırsatınızı bulduğunuz anda rakibinizi daha kolay indirebilirsinizç

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Hayatta KalmaListeRehber

Rust Oynarken Yapılan En Önemli 10 Hata

Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077 Crafting ve Silah Yükseltme Rehberi

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Critical Ops Teklif Tamamla Ödüllerini Arttırma

Rehber

Among Us Imposterlar İçin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call Of Duty: Modern Warfare Ve Warzone “Black Lives Matter” Duyurusunu Ekledi