Rol Oyunu

Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi Açıklandı

Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihi onaylandı ve şimdi Viking lideri Eivor olarak İngiltere’yi işgale ne zaman başlayabileceğimizi biliyoruz.

Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihi 17 Kasım; en azından mevcut nesil sistemlerde oynamaya başlayabileceğiniz tarih, fragman yeni nesil konsollara “yakında” çıkacağını not ediyor, bu nedenle PS5 ve Xbox Series X sürümleri yayınlandığı zaman muhtemelen bu oyunlar da hazır olacak. Hiçbir konsolun henüz resmi bir çıkış tarihi olmadığı için bunı düşünmek mantıklı.

Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihini göstermeden önce, Ubisoft bize gerçek oyuna ilk geniş bakışımızı verdi (sadece sineamtik değil). Yukarıdaki fragman sizi Valhalla’nın birkaç yeni yönünün yanı sıra Assassin’s Creeds’ten eski bazı unsurlara da götürüyor.

Siz ve klanınız İngiltere’ye yerleşmeye başladıktan sonra, sarf malzemeleri için baskın yapacak Anglo-Sakson yerleşimlerini bulabileceksiniz. Uzun teknenizden yerleri gözlemleyecek, ardından klanınıza saldırı emri vereceksiniz. Bunlardan hiçbirini tek başına yapmanız gerekmeyecek: Müttefikleriniz, bir kişinin taşıyamayacağı kadar ağır olan savunuculardan savaşmanıza, kapıları yıkmanıza ve hatta geri yağmalanmanıza yardımcı olacak. Daha büyük sinematik anlar bile Saldırı şeklinde gelecek, klanınızı çarpma koçları ve diğer özel taktiklerin yardımıyla güçlendirilmiş bir yere saldırmaya başlayacak.

Suikastçı tarafında, Eivor bir kez daha sosyal gizliliği kullanabilecektir:  Yani gizlilik için tahmin edebileceğiniz özellikleri bu oyunda bulabileceksiniz.

Assassin’s Creed Valhalla Görsel Galerisi

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Elden RingRol Oyunu

Elden Ring'e Gelen Güncelleme Parfüm Şişelerini, Bloodfiend Kolunu Ve Bir Çok Özelliği Nerfledi

AksiyonMaceraRol Oyunu

Dragon Age: The Veilguard'a İlginç ve Detaylı Zorluk Seçenekleri Eklendi

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Rellana’s Cameo Nasıl Bulunur?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'deki Dragon's Pit'e Nasıl Gidilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Witcher 3 – Başlangıç Rehberi