Battle RoyaleRehber

Fortnite A, B ve C Kapı Kodları Nedir?

Tasarımcı Ritual tarafından oluşturulan Fortnite’ın yeni Öne Çıkan Hub’ına takılan oyuncular, bu kısa rehberde kapı kodlarını bulabilirler.

Bu haftanın başlarında, Fortnite yepyeni bir Öne Çıkan Hub aldı ve tasarımcı Ritual’dan ilginç bir seviye oyuncuların beğenisine sunuldu. Bu yeni Creative Hub hayranları birkaç kilitli kapı bulacaklar ve açmak için çeşitli kodları bulmaları gerekecek. A, B veya C Kapısı kodlarını almakta sorun yaşayan Fortnite oyuncuları için bu kılavuz size yardımcı olmaya hazırdır.

Fortnite’deki A Kapısı ile ilgili olarak, kod 383’tür ve oyuncular bu rakamları açmak için doğrudan kapının sağına girebilirler. Seviyede bu kodu bulmak için fanlar, Yaratıcı Kodun (4807-6308-0603) ekranda görüntülenmesine neden olmak için kapının solundaki terminalle etkileşime girmelidir. Oyuncular daha sonra yakındaki merdivenlerden yukarı çıkabilir, portallardan birini yukarıda belirtilen Yaratıcı Kod’a değiştirebilir, yeni portala girebilir ve içerideki ekranda A Kapısı kodunu bulabilirler.

Bu Fortnite Creative haritasındaki B Kapısına geçildiğinde, kodu bulma işlemi (857) A Kapısı kodunu bulmak için olana son derece benzer. Gerçekten de, hayranlar 4195-8908-3770 Reklam Kodunu almak için B Kapısının solundaki terminalle etkileşime girmelidir ve daha sonra bu dizeyi ilişkili portala girmek ve B Kapısı kodunu almak için kullanabilirler.

Oyuncular aynı adımları izleyerek Ritual’ın Creative Hub’ındaki Gate C kodunu (246) bulabilirler. Bu kez Reklam Kodu 9687-5931-2618’dir ve oyuncular A Kapısı ve B Kapısı kodlarını almak için iki kez yaptıktan sonra bu koda erişmek için yakındaki portalları kullanmakta sorun yaşamamalıdır.

Bir oyuncu her üç kapının kilidini açıp içinden geçebilecek alevlerden geçtikten sonra, portalların hemen karşısında bulunan Köprü kapısının kilidini açmaya devam edebilir. Bu kapının kodu (3847) hemen yanında görünecek ve bir oyuncu girdikten sonra Bridge’i ziyaret edebilir ve bu Creative Hub’ı tamamlayabilir.

Fortnite artık Android, iOS, PC, PS4, Switch ve Xbox One’da, PS5 ve Xbox Series X sürümleri geliştiriliyor.

[ctu_ultimate_oxi id=”4″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Ubisoft Resmi Olarak Far Cry 6’yı Ortaya Çıkartıyor