Rol Oyunu

Far Cry 6 Ubisoft Etkinliğinde Resmi Olarak Açıklandı

Çeşitli sızıntı ve dalgalanmaların heyecanı azaltmasından sonra Ubisoft, nişancı serisinin bir sonraki girişi olan Far Cry 6’yı resmen duyurdu.

Ubisoft, bugünkü Ubisoft Forward sunumu sırasında Far Cry 6’yı resmen açıkladı ve oyunun ortamını, antagonistini ve kahramanlarını kitlelere açıkladı. Far Cry 6, Küba’dan büyük ölçüde etkilenen Yara adasında geçiyor. Giancarlo Esposito, adanın iktidarındaki bir diktatör olan Anton Castillo’yu canlandıracak ve oyuncu da onu devirmeye çalışacak. Ubisoft’a göre oyunda ayrıca Anton’un oğlu, 13 yaşındaki “riding the razor’s edge” Diego da yer alıyor. Oyun boyunca oyuncular, Diego’nun yolunu bulurken ya babası gibi bir diktatör haline gelmesini ya da kendine özel birisi olmasını izleyecekler.

Far Cry 5 Fragmanı

Oyunun CGI fragmanı, hayranların dünyadan ve karakterlerden neler bekleyebileceğine dair iyi bir ilk bakış sunuyor. Giancarlo Esposito, Anton gibi etkileyici ve rolüne bir tür tehditkar karizma getiriyor. Taraftarlar, karavanda Anton ve Diego arasında bir takas görürler ve Anton, Diego’ya liderlik etmenin ne anlama geldiğinden bahsederken patlamaya hazır bir el bombası verir.

Ne Far Cry 5 ne de New Dawn, seslendirilmiş veya adlandırılmış bir kahramana sahip değildi, ancak bu kez oyuncular, Far Cry 6’nın oyuncunun tercihine bağlı olarak erkek veya kadın olabilen yeni kahramanı Dani Rojas’ın izinden gidecekler.

Far Cry 6 ne zaman çıkıyor?

Oyuncular ayrıca 18 Şubat 2021’de piyasaya sürülecek olan oyun için bir çıkış tarihi aldı. Beklemek çok uzun sürmeyecek ve hem mevcut hem de yeni nesil konsollarda yer alacak. Ayrıca, PSN sızıntısı, oyuncuların mevcut nesil bir kopya satın alırlarsa Far Cry 6’yı yeni nesil sürümlere yükseltebileceğini doğruladı. Microsoft’un yükseltme konusundaki tutumu düşünüldüğünde, Xbox hayranları benzer bir teklif bekleyebilirler.

Far Cry 6, en azından anlatı söz konusu olduğunda, serinin harika bir revizyonuna benziyor. Hayranlar birkaç ay boyunca oyunu göremeyecekler, ancak yine de heyecan verici.

Far Cry 6’yı nerede oynayabilirim?

Far Cry 6, 18 Şubat 2021’de PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X için piyasaya sürülecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

AksiyonRehber

Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)

AksiyonRol Oyunu

Saints Row'u bitirmek ne kadar sürer?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Fortnite A, B ve C Kapı Kodları Nedir?