Nişancı Oyunu

Call of Duty 2020 : The Red Door Sızdı

Call of Duty 2020 henüz Treyarch ve Activision tarafından duyurulmadı, ancak yaklaşık 81.65 GB’lik bir beta istemcisi Xbox Mağazası’na sızdırıldığından çok kısa bir süre içinde ortaya çıkabileceği düşünülüyor.

Call of Duty oyuncuları, Treyarch tarafından geliştirilen ve Soğuk Savaş döneminde kurulacak söylentilere göre dizideki bir sonraki oyunu görmeyi bekliyor. Activision genellikle yıllık Call of Duty unvanını Mayıs ayında ortaya çıkarırdı. Muhtemelen pandemi yüzünden olacak ki bu seneki oyun geç kaldı.

Bekleme çok yakında bitecek gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi, bu yılın başlarında Call of Duty 2020, PS Patches web sitesinde The Red Door projesi olarak sızdırıldı. Bugün bir sızıntı daha var ve bu sefer Xbox Mağazası’ndan geliyor.

Bir kez daha, oyun Kırmızı Kapı olarak adlandırıldı, ancak bu kez, açıklamada dosya boyutu ve kısa bir tease de yer alıyor:

“Birden fazla gerçek var. Cevap aramaya giderseniz, her şeyi sorgulamaya ve hiçbir şeyin olmayacağını kabul etmeye hazır olun Kırmızı Kapı bekliyor, içinden geçmeye cesaret edebilir misin? ”

Fazla bir şey söylemiyor ve kesinlikle Call of Duty ile hiçbir şekilde bağlantılı değil. Dosya boyutuna gelince, Call of Duty: Modern Warfare beta’dan (39GB) daha büyük olan 81.65GB. Sayfada ayrıca kapalı bir beta testi olduğunu belirten bir “Kodu Kullan” düğmesi görülüyor

Ek bilgiler ayrıca oyunun Activision tarafından yayınlanan bir shooter olduğunu ortaya koyuyor, böylece muhtemelen bunun gerçekten yeni bir Call of Duty oyunu olduğunu doğruluyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Call of DutyModern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare 2 resmen duyuruldu

Call of DutyNişancı Oyunu

Call of Duty'nin hile önleme sistemi artık hilecilerin oyun içinde rakipleri görmesini engelliyor

Call of DutyNişancı Oyunu

Call of Duty bir yılda 50 milyon oyuncu kaybetti

Call of DutySavaş Oyunları

Yeni bir zombili Call of Duty dedikoduları yayılıyor, işte detaylar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Hyper Scape – Lobby Tower’ın En Tepesine Nasıl Çıkılır?